ksw 88 typy kursy zakłady rutkowski kaczmarczyk

XTB KSW 88 – typy, kursy, zakłady. Gdzie i co obstawiać?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 listopada 2023

Typy i kursy na XTB KSW 88: Rutkowski vs. Kaczmarczyk. W najbliższą sobotę 11 listopada odbędzie się gala XTB KSW 88: Bitwa o Radom. Federacja KSW przygotowała mocną rozpiskę obsadzoną lokalnymi bohaterami oraz solidnymi nazwiskami z Polski i zagranicy. Czy faworyzowany Daniel Rutkowski pokona Patryka Kaczmarczyka? Co warto obstawiać? Kursy bukmacherskie XTB KSW 88.

XTB KSW 88 – kursy bukmacherskie

Gala XTB KSW 88 zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym postanowiliśmy zebrać dla was w jednym miejscu wszystkie najciekawsze typy, kursy i zakłady bukmacherskie. W artykule zaprezentujemy również aktualne promocje obowiązujące u bukmachera. Podpowiemy wam gdzie można obstawić walki Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk oraz Bartosz Leśko vs Piotr Kuberski. Wskażemy także wszelkie najkorzystniejsze kursy i rozwiązania, które pozwolą wam złożyć kupon z szansami na wielką wygraną.

Najlepsze kursy bukmacherskie na galę XTB KSW 88 znajdziecie u legalnego bukmachera eFortuna.pl. Rejestrując się z TEGO LINKU dostajecie bonus 20 zł i zakład bez ryzyka do 100 zł. W razie porażki otrzymacie zwrot na swoje konto główne.

ZAREJESTRUJ KONTO W FORTUNIE I OBSTAW XTB KSW 88

Rutkowski vs Kaczmarczyk – typy, kursy, zakłady

Walką wieczoru gali XTB KSW 88 będzie pojedynek Daniela Rutkowskiego z Patrykiem Kaczmarczykiem. Dwóch reprezentantów Radomia zmierzy się w bratobójczym zestawieniu. Gala jest reklamowana jako 'Bitwa o Radom’, a tylko jeden z zawodników wróci do domu szczęśliwy z pucharem za zwycięstwo, drugi z lokalnych herosów będzie musiał przełknąć gorycz porażki. Sprawdźmy jakie kursy na walkę wieczoru wystawił bukmacher.

TYPYKURSYBUKMACHER
Daniel Rutkowski1.25eFortuna.pl
Remis45.0eFortuna.pl
Patryk Kaczmarczyk3.96eFortuna.pl

Leśko vs Kuberski – typy, kursy, zakłady

W co-main evencie wydarzenia zmierzą się Bartosz Leśko i Piotr Kuberski. Leśko mozolnie buduje swoją pozycję w federacji KSW. Kuberski przychodzi do najlepszej ligi MMA w Europie jako mistrz FEN i ma sporo do udowodnienia. Fakt, że to zestawienie jest tak wysoko w karcie walk oznacza, że właściciele KSW mają plany wobec wygranego tego starcia, a przy okazji oczekują dobrej, sportowej walki. Jak prezentują się kursy na walkę Leśko vs Kuberski?

TYPYKURSYBUKMACHER
Bartosz Leśko1.73eFortuna.pl
Remis40.0eFortuna.pl
Piotr Kuberski2.11eFortuna.pl

Da Silva vs Wójcik – typy, kursy, zakłady

W pojedynku, który może skraść show na sobotniej gali w Radomiu zmierzą się Luis Henrique da Silva i Marcin Wójcik. Pojedynek Brazylijczyka z Polakiem zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej. Dla „Giganta” z Piły jest to powrót do federacji po kilkuletniej przerwie. „Frankenstein” zyskał renomę po efektownej wygranej nad Tomaszem Narkunem. Jakie kursy wystawili bukmacherzy na walkę Da Silva vs Wójcik?

XTB KSW 88 – co obstawiać?

Czas przyjrzeć się najciekawszym zestawieniom gali XTB KSW 88 pod innym względem. Na które pojedynki wystawiono najlepsze typy i kursy? Co warto obstawić? Okazuje się, że bukmacherzy przygotowali całą gamę doskonałych opcji do wyboru. Zagłębiając się bardziej w temat możemy znaleźć wiele kuszących opcji do wyboru, zwłaszcza jak chodzi o skończenia walk przed czasem.

Daniel Rutkowski – Patryk Kaczmarczyk

Zacznijmy od walki wieczoru czyli najbardziej wyczekiwanego zestawienia XTB KSW 88. Gala jest reklamowana jako „Bitwa o Radom”, gdyż w main evencie oko w oko staną reprezentanci tego miasta. Doświadczony zapaśnik Daniel Rutkowski podejmie dziewięć lat młodszego Patryka Kaczmarczyka. Obaj zawodnicy marzą o awansie w rankingu i o walce o mistrzowski pas KSW w kategorii piórkowej.

Choć Daniel Rutkowski jest wielkim faworytem zarówno na papierze jak i wedle notowań bukmacherów jednak udało nam się znaleźć bardzo interesującą opcję w ofercie bukmacherów. Popularny „Rutek” połowę z wygranych walk kończył przed czasem. Daniel ma na swoim koncie siedem zwycięstw przez nokaut. To właśnie wysoki kurs na wygraną Rutkowskiego przez nokaut zachęca do skorzystania właśnie z tej opcji.

TYPKURSBUKMACHER
D. Rutkowski wygra przez KO/TKO4.50eFortuna.pl

Drugą interesującą opcją jest wygrana Patryka Kaczmarczyka na punkty po decyzji sędziowskiej. 25-latek do tej pory „dowoził” trudniejsze walki do momentu, w którym punktowali je sędziowie i nie przegrał przed czasem nawet z Robertem Ruchałą. Niewykluczone zatem, że jeśli Kaczmarczyk rozsądnie podejdzie do pojedynku z Rutkiem i będzie realizował założony gameplan to uda mu się wyszarpać decyzję.

TYPKURSBUKMACHER
P. Kaczmarczyk wygra na punkty7.50eFortuna.pl

Bartosz Leśko – Piotr Kuberski

Choć Bartosz Leśko wywodzi się ze stójki to często kończy swoich rywali w parterze. Piotr Kuberski to z kolei mocny zapaśniczo fighter, który do solidnych umiejętności walki na chwyty dokłada potężne uderzenia pięściami. Reprezentant ANKOSu ostatnimi czasy nie mierzył się z rywalami na poziomie Leśki stąd wydaje się, że jeśli „Qbear” wygra to zapewne przez decyzję sędziów. Kurs na taki wynik jest bardzo korzystny.

TYPKURSBUKMACHER
P. Kuberski wygra na punkty5.25eFortuna.pl

XTB KSW 88 – karta walk

Karta główna:

XTB KSW 88 – gotowy kupon, typy bukmacherskie

Tak prezentuje się gotowy kupon na XTB KSW 88 złożony z wybranych przez nas typów. Jak sami widzicie stawiając na zwycięstwo Piotra Kuberskiego przez decyzję sędziów oraz wygraną Daniela Rutkowskiego przez nokaut można sporo zarobić. Puszczając kupon za 20 złotych można wygrać, aż 415 złotych!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments