karolina kowalkiewicz skomentowała przegraną na ufc 301

Karolina Kowalkiewicz skomentowała przegraną na UFC 301

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 maja 2024

Karolina Kowalkiewicz opublikowała nagranie, w którym uspokoiła kibiców, którzy martwili się o stan zdrowia zawodniczki. Kowalkiewicz skomentowała przegraną z Iasmin Lucindo.

Nieudanie zakończył się dla Karoliny Kowalkiewicz wyjazd na UFC 301 do Rio de Janeiro. Polka została zdominowana przez Iasmin Lucindo i przegrała walkę jednogłośnie na punkty.

Fani byli zaniepokojeni stanem zdrowia Karoliny i za pośrednictwem mediów społecznościowych dopytywali zawodniczkę o to jak się czuje po walce i przesyłali życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Kowalkiewicz zamieściła nagranie w relacji na instagramie, gdzie zwróciła się do kibiców, podziękowała za wsparcie, a także skomentowała przegraną z Iasmin Lucindo.

– Hejka moi kochani, dziękuję wam za wasze wsparcie, za wszystkie ciepłe słowa. Nic mi nie jest, czuję się dobrze, jest mi bardzo, bardzo, bardzo przykro. Rany zaraz się zagoją. To jest częścią tego sportu. To totalnie nie był mój dzień. Wielkie gratulacje dla Iasmin, która jest naprawdę wspaniałą, utalentowaną zawodniczką i z całego serca życzę jej jak najlepiej. Jeszcze raz dziękuję wam za wszystko i niedługo do was wrócę.

Przegrana z Lucindo przerwała świetną serię czterech zwycięstw Polki. Teraz zawodniczka American Top Team będzie musiała się odbudować. Zapewne wkrótce przekonamy się czy będzie kontynuowała starty w kategorii słomkowej w UFC czy jednak podejmie decyzję o przejściu do dywizji wyżej by nie zbijać tak dużej ilości kilogramów.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments