KSW 88 Luis Henrique da Silva vs. Marcin Wójcik radom

KSW 88: Da Silva vs. Marcin Wójcik – mocne zestawienie dodane do karty walk gali w Radomiu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 października 2023

Luis Henrique da Silva i Marcin Wójcik zmierzą się na gali KSW 88 w Radomiu. Zestawienie dwóch zawodników, którzy lubią kończyć walki przed czasem zostało dodane do karty walk 'Bitwy o Radom’. Da Silva i Wójcik zmierzą się 11 listopada w Radomskim Centrum Sportu.

Wczoraj federacja KSW ogłosiła zestawienie Daniel Tarchila vs. Ramzan Jembiev oraz poinformowała o zakontraktowaniu Marcina Wójcika. Dziś ogłoszono termin powrotu „Giganta” do okrągłej klatki KSW oraz nazwisko jego rywala!

Luis Henrique da Silva i Marcin Wójcik zmierzą się 11 listopada na gali KSW 88 w Radomiu. Wydarzenie jest reklamowane jako „Bitwa o Radom”, a w walce wieczoru tego eventu zmierzą się Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk.

Luis Henrique da Silva – sylwetka zawodnika KSW

Znany z nokautującego ciosu, doświadczony Brazylijczyk Henrique da Silva, z przytupem zadebiutował w organizacji KSW. W październiku zeszłego roku zmierzył się z Tomaszem Narkunem, byłym mistrzem wagi półciężkiej i w pięknym stylu posłał go na deski frontalnym kopnięciem na głowę. Dla Da Silvy była to osiemnasta wygrana w karierze i siedemnasta zdobyta przez nokaut.

W marcu tego roku Silva powrócił do okrągłej klatki, ale musiał w niej uznać wyższość Oumara Sy. Henrique da Silva ma za sobą bogatą historię w świecie mieszanych sztuk walki. Popularny „Frankenstein” walczył do tej pory w Polsce, Brazylii, USA, Chorwacji, Czechach, Nowej Zelandii, Japonii i na Słowacji, przez dwa lata toczył boje dla organizacji UFC.

Marcin Wójcik – powrót do KSW

Marcin Wójcik wraca do organizacji KSW po kilkuletniej przerwie od występów w okrągłej klatce. Były pretendent do tytułu wagi półciężkiej KSW w ostatnich latach z sukcesami rywalizował w organizacji FEN i Gladiator Arena, gdzie zdobył mistrzowskie pasy.

Wygrał też walkę pod skrzydłami amerykańskiej marki Professional Fighters League i dziś jest na fali czterech zwycięstw z rzędu. Marcin stoczył do tej pory 26 pojedynków, z których osiemnaście wygrał. Szesnaście razy tryumfował przed czasem, dziesięć razy posyłał rywali na deski, a sześć razy zwyciężał przez poddanie.

Wydarzenia organizacji KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj się, skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka dla nowych użytkowników i wypełnij pierwszy kupon. Obstaw najbliższą galę KSW 87 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments