daniel tarchila vs ramzan jembiev ksw 88 radom

KSW 88: Daniel Tarchila vs. Ramzan Jembiev – starcie utalentowanych zawodników w Radomiu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 października 2023

Daniel Tarchila i Ramzan Jembiev zmierzą się na gali KSW 88 w Radomiu. Starcie dwóch utalentowanych, młodych zawodników zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej. Mołdawianin zmierzy się z Francuzem, 11 listopada w hali widowiskowo sportowej Radomskiego Centrum Sportu.

Federacja KSW kontynuuje ogłaszanie zestawień na kolejne wydarzenia. Wczoraj ogłoszono pojedynek Andrzej Grzebyk vs. Madars Fleminas, a dziś zaanonsowano podpisanie kontraktu z Marcinem Wójcikiem. Teraz przyszedł czas na ogłoszenie kolejnej walki, która wejdzie w skład KSW 88.

Daniel Tarchila i Ramzan Jembiev zmierzą się 11 listopada w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu. Pojedynek dwóch młodych utalentowanych zawodników zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej (-66 kg).

Eventy organizacji KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto, skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka i wypełnij pierwszy kupon. Obstaw galę KSW 87 tutaj.

Daniel Tarchila – dwudziestoletni talent KSW z Mołdawii

Zaledwie dwudziestoletni Daniel Tărchilă ma za sobą dwie walki w organizacji KSW. W okrągłej klatce pojawił się po raz pierwszy w marcu tego roku i w świetnym stylu pokonał Wojciecha Kazieczkę. W drugiej walce zmierzył się z Patrykiem Kaczmarczykiem, ale po świetny, wyrównanym pojedynku, przegrał na punkty. Daniel do dziś stoczył osiem walk, z których sześć wygrał.

Na swoim koncie ma dwa zwycięstwa przez nokaut i dwa przez poddanie. Przed wejściem do KSW Daniel rywalizował w Mołdawii, Bułgarii, Rumunii i Serbii.

Ramzan Jembiev – zdolny Francuz stoczy 2 walkę w KSW

23-letni Ramzan Jembiev w fenomenalnym stylu przywitał się z fanami KSW. Debiutując w okrągłej klatce na gali KSW 79 w efektownym stylu znokautował Murilo Delfino. Nokaut został wybrany najlepszym skończeniem wieczoru, a video z tej akcji błyskawicznie podbiło media społecznościowe.

Jembiev bywa nazywany cudownym dzieckiem klubu Atch Academy, w którym trenuje razem z Salahdine’em Parnasse, mistrzem KSW wagi piórkowej i lekkiej. Aktualnie Ramzan jest na fali czterech wygranych z rzędu, z których trzy zdobył przez nokaut.

KSW 88 – aktualna karta walk

Tak prezentuje się aktualna karta walk gali KSW 88 po ostatnich ogłoszeniach. Przypominamy, że w walce wieczoru zmierzą się Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk, a wydarzenie jest reklamowane jako Bitwa o Radom.

Karta główna:

  • Daniel Rutkowski (16-3) vs. Patryk Kaczmarczyk (10-2) – walka wieczoru
  • Bartosz Leśko (13-3-2) vs. Piotr Kuberski (12-1) – co-main event
  • Anita Bekus (7-3) vs. Maria Silva (9-1)
  • Štefan Vojčák (6-1) vs. Kamil Gawryjołek (5-0)
  • Albert Odzimkowski (12-7) vs. Nemanja Nikolić (10-1-1)
  • Daniel Tarchila (6-2) vs. Ramzan Jembiev (4-1)
  • Krystian Bielski (9-5) vs. Andi Vrtačić (4-2)
  • Jivko Stoimenov (13-6 1NC) vs. Jacek Gać (2-0)
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments