marian ziółkowski typuje wrzosek vs szpilka

Marian Ziółkowski typuje Wrzosek vs Szpilka: Artur będzie chciał zrobić chamski brawl

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 maja 2024

Marian Ziółkowski uważa, że Artur Szpilka nie będzie walczył technicznie w starciu z Arkadiuszem Wrzoskiem. Były mistrz KSW sugeruje, że Szpilka pójdzie na wojnę z rywalem.

Marian Ziółkowski udzielił wywiadu portalowi FightSport. W trakcie rozmowy były mistrz KSW wytypował starcie Wrzosek vs Szpilka, do którego dojdzie na sobotniej gali XTB KSW 94. Marian uważa, że faworytem jest Arek Wrzosek.

– Widzę faworyta Arka. Pytanie, jak on zawalczy. Jest większy i dzięki warunkom ma komfort ułożenia walki na swoich warunkach. Jeśli nie załączy mu się jakaś akcja chuligańska i nie poczuje się jak na ulicy, tylko podejdzie jak do walki sportowej i będzie realizował taktykę, wykorzystywał kopnięcia, będzie utrzymywał dystans, okopywał Artura, to myślę, że walka może zrobić się stosunkowo łatwa.

Marian zasugerował, że jeśli zawodnicy pójdą na bezpardonową wymianę to szanse Szpilki na wygraną wzrosną. Ziółkowski zaznaczył jednak, że jego zdaniem walka nie skończy się w parterze.

– Jeśli wejdzie w grę Artura, chrzanić taktykę, robimy brutalną wojnę, to większe szanse są Artura. Nawet na konferencji wyczułem, że Artur będzie chciał zrobić z tego taki chamski brawl. (…) Wydaje mi się, że nawet jak będą starali się w parterze zdominować przeciwnika, to wszystko rozwiąże się w stójce.

Hit promocja na Wrzosek vs Szpilka! Odbierz kod na KSW

Legalny polski bukmacher FORTUNA przygotował wyśmienitą ofertę dla nowych użytkowników, którzy chcą obstawić i zobaczyć walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod dostępu PPV na XTB KSW 94 za jedyne 10 złotych? Komplet zasad rozpisaliśmy na liście poniżej:

1. Zarejestruj konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk).

Kod Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

FORTUNA TO LEGALNY BUKMACHER. GRA U NIELEGALNYCH FIRM JEST ZABRONIONA. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM.
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments