chael sonnen wskazał faworyta walki mcgregor vs chandler

Chael Sonnen wskazał faworyta walki McGregor vs Chandler

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 maja 2024

Chael Sonnen wypowiedział się na temat walki wieczoru gali UFC 303. Amerykanin wskazał swojego faworyta w pojedynku Conora McGregora z Michaelem Chandlerem.

Conor McGregor i Michael Chandler stoczą bój 29 czerwca na gali UFC 303 w Las Vegas. Obaj zawodnicy długi czas pauzowali i ich forma wydaje się być wielką niewiadomą. Irlandczyk ostatnią walkę w octagonie UFC stoczył w lipcu 2021 roku.

Chael Sonnen zwrócił uwagę na fakt, że Chandler jest bardzo zdyscyplinowany i codziennie trenuje MMA, podczas gdy Conor McGregor najpierw się rehabilitował, a następnie pracował na planie filmowym.

Amerykanin stawia zatem na zwycięstwo swojego rodaka. Sonnen zaskoczył kibiców swoją opinią sugerując, że w tym momencie Chandler mógłby nawet stoczyć pojedynek bokserski z McGregorem.

– Michael Chandler wygra. Z jednej strony mamy najbardziej zdyscyplinowanego gościa w tym sporcie, a z drugiej najmniej zdyscyplinowanego. Lepszy zawodnik wygra. Michael Chandler dziś mógłby nawet wyjść do walki pięściarskiej z Conorem. Nie stajesz się lepszy w czymś, jeśli tego nie trenujesz.

Pojedynek McGregor – Chandler możesz obstawić u legalnych polskich bukmacherów. Aktualne kursy na walkę znajdziesz poniżej.

Conor McGregor
VS
Michael Chandler
1 1.97
2 1.84
1 1.9
2 1.9
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments