tomasz adamek wyrzucony z samolotu do usa

Tomasz Adamek wyrzucony z samolotu do USA!

Bartosz Sobczak
7
Opublikowano: 20 maja 2024

Tomasz Adamek stoczył w weekend kolejny bokserski pojedynek. Góral po zwycięstwie chciał szybko wrócić do USA, niestety został wyproszony z samolotu.

W miniony weekend Tomasz Adamek zdominował Bandurę w walce wieczoru freakowej gali w Gliwicach. Doświadczony weteran boksu wygrał z goniącym za marzeniami Patrykiem Bandurskim po jednogłośnej decyzji sędziów.

Adamek mieszka na stałe w USA i planował bardzo szybki powrót do domu. Tomasz miał wylecieć do USA już w niedzielę. Podczas rozmowy z dziennikiem FAKT polski pięściarz ujawnił, że został wyrzucony z samolotu.

Tomasz Adamek usłyszał, że jest pijany i że ma opuścić samolot. Góralowi wyraźnie się to nie spodobało, gdyż stewardessa najpewniej po prostu go nie rozpoznała i uznała, że ma za sobą jakąś bójkę po pijaku.

– Siedziałem już w samolocie lecącym do USA. Nagle podeszła do mnie stewardessa. Usłyszałem, że jestem pijany i że nie mogę lecieć. A to kompletna bzdura. Po sobotniej walce w Gliwicach wypiłem trochę wina, rano jedno piwko i to wszystko. Jestem poobijany, mam podbite oko, więc może pomyśleli, że biłem się po pijaku. To skandal! Tak tego nie zostawię. Już dzwoniłem do prawnika.

Adamek dosadnie skomentował sprawę nazywając ją skandalem. Legendarny pięściarz przyznał, że nie zostawi tej sprawy i już skontaktował się z prawnikiem.

Zostaw ocenę
3
3
Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Były fan
1 miesiąc temu

Nie zesraj się bucu. Musiał się pozbyć godności całkiem żeby walczyć na takich wydarzeniach. Żałosny pajac a nie mistrz

Fan
Reply to  Były fan
1 miesiąc temu

No tak. Każdego innego mogą wyprosić ale przecież nie Adamka

TAYSON
Reply to  Były fan
1 miesiąc temu

Chłop zarabia pieniądze a ty nawet pracy nie masz pewnie. Godność w tych czasach to śmiech na sali jak każdy za pieniądze goni..

Nadobreinazle
Reply to  Były fan
1 miesiąc temu

Były fan anonim , z godnością nie masz nic wspólnego a się udzielasz . Żałosny pajac a nie fan …

Pablito
Reply to  Były fan
1 miesiąc temu

Żal ci dupe ściska bidoku

ksiądź janusz tracz
1 miesiąc temu

W takim razie mógł sie poddac badaniu alkomatem

Daniel
1 miesiąc temu

I dobrze niech płacą odszkodowanie, nauczą się nie lepiej traktować polaków lecący h do USA , a nie patrzeć z góry na nas jak na przestępców