artur szpilka docenił siłę kopnięć arkadiusza wrzoska

Artur Szpilka docenił siłę kopnięć Wrzoska: Twardy zakapior, chuligan

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 maja 2024

Artur Szpilka ocenił swojego rywala przed pojedynkiem na gali XTB KSW 94. Szpilka przyznał, że Arek Wrzosek to twardy zakapior, który dysponuje dobrą kondycją.

Artur Szpilka przed sobotnią walką na gali XTB KSW 94 docenił siłę kopnięć Arkadiusza Wrzoska. Były pretendent do tytułu mistrza świata WBC w rozmowie z kanałem Koloseum zaznaczył, że Wrzoskowi nie brakuje charakteru i nawet jeśli jest trafiony to szybko wstaje.

– Na pewno Arek jest dla mnie twardym zakapiorem, chuliganem, gościem, który potrafi się podnieść z ciężkiej sytuacji. Bardzo szybko wraca, czyli ten tlen ma. Kiedy z Sararą wydawało się, że będzie zmęczony, wstał jak nowo narodzony. Bardzo mocno kopie. Nie miałem okazji się przekonać, mam nadzieję, że nie będę musiał za dużo przyjąć tych kopniaczków. Jeśli chodzi o parter, to mamy zagadkę.

Wytypuj KSW 94 i odbierz kod na dwie gale KSW

Legalny polski bukmacher Fortuna przygotował fantastyczną promocję dla nowych użytkowników, którzy chcą obstawić i obejrzeć walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk).

Kod Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments