don diego przed rewanżem z balboą dużo większa presja jest na bartku video

Don Diego przed rewanżem z Balboą: „Dużo większa presja jest na Bartku” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 maja 2024

Mateusz Kubiszyn wypowiedział się przed rewanżem z Bartłomiejem Domalikiem. Popularny Don Diego uważa, że Balboa ma na sobie dużo większą presję.

Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik zmierzą się po raz drugi w piątek 31 maja na gali GROMDA 17: VABANK. Stawką pojedynku będzie oczywiście pas mistrzowski organizacji GROMDA.

Don Diego pojawił się na gali FAME 21 gdzie udzielił wywiadu Kacprowi Mi z portalu FanSportu. W trakcie rozmowy Kubiszyn opowiedział o finalizacji przygotowań do rewanżu z Balboą.

– Dwa tygodnie do walki, do gali, więc już schodzimy z obrotów. Właśnie mocne sparingi mieliśmy w tym tygodniu. Totalny luzik, dzisiaj jeszcze seminarium w Bielsku-Białej prowadziłem.

Zapytany o to czy ciąży na nim większa presja przed rewanżem, Don Diego odparł:

– Nie no co Ty, dużo większa presja to jest na Bartku. Jeżeli ja przegram, a nie przegram. Natomiast jeśli tak by się stało to po prostu będzie fajna historia, żeby zrobić trylogię. Mówię to tak trochę prześmiewczo bo wiem, że nie przegram. Natomiast nawet jeżeli by do tego doszło to ja po prostu stracę zero w rekordzie. Balboa jak ze mną drugi raz przegra to w rankingu GROMDY będzie lecieć mocno w dół. I myślę, że psychologicznie to mocno na niego wpłynie, o wiele bardziej niż ta pierwsza przegrana.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments