andrzej grzebyk vs madars fleminas na ksw 89 status pretendenta

Andrzej Grzebyk vs. Madars Fleminas na KSW 89! Walka o status pretendenta!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 października 2023

Andrzej Grzebyk i Madars Fleminas zmierzą się 16 grudnia na KSW 89 w Gliwicach. Pojedynek został zakontraktowany w limicie kategorii półśredniej. „Łotewski Ekspres” zanotuje wyczekiwany debiut w okrągłej klatce KSW w starciu z doświadczonym Polakiem.

W najbliższy weekend odbędzie się gala KSW 87, a choć federacja KSW nie ustaje w ogłaszaniu starć na KSW 88 to wreszcie przyszła pora na odkrycie kolejnego zestawienia gali KSW 89. Dziś zaanonsowano walkę Andrzej Grzebyk vs. Madars Fleminas.

Zawodnicy zmierzą się 16 grudnia w okrągłej klatce na gali w Gliwicach. Notowany na pierwszym miejscu rankingu Grzebyk przywita weterana Cage Warriors w KSW. Wydaje się, że ten pojedynek to walka o status pretendenta do mistrzowskiego pasa kategorii do 77 kilogramów.

Andrzej Grzebyk – dotychczasowe wyniki w KSW

Andrzej Grzebyk ma za sobą siedem pojedynków w okrągłej klatce. Ostatni raz walczył na gali KSW 82 i rozprawił się z Brianem Hooiem. Była to czwarta wygrana Grzebyka w okrągłej klatce i pierwsze zwycięstwo od blisko siedmiu lat zdobyte na pełnym dystansie. Andrzej słynie ze swojego efektowanego stylu walki, który niezależnie od wyniku, zawsze gwarantuje emocje w klatce.

Grzebyk najczęściej nokautuje swoich rywali. W ten sposób wygrał już dwanaście razy. Trzy razy natomiast zdobywał zwycięstwo przez poddanie. Wchodząc do KSW Andrzej był na imponującej fali ośmiu wygranych z rzędu, z których tylko jedną zdobył po decyzji sędziów punktowych.

Madars Fleminas – sylwetka nowego zawodnika KSW

Madars Fleminas rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2017. W tym czasie stoczył szesnaście pojedynków, z których dwanaście zakończył jako tryumfator. Popularny „Łotewski Express” najczęściej wygrywa nokautując swoich rywali. Do tej pory sześć razy posyłał przeciwników na deski, a raz zdobył wygraną przez poddanie.

Madars prawie wszystkie swoje zawodowe walki stoczył w Anglii. Większość z nich pod banderą organizacji Cage Warriors. Aktualnie Łotysz jest po dwóch wygranych z rzędu. W ostatniej walce, która odbyła się w lipcu tego roku, błyskawicznie znokautował Daniela Skibińskiego.

Gale organizacji KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto i wypełnij pierwszy kupon. Obstaw najbliższą galę KSW 87 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments