tyson fury vs oleksandr usyk kursy bukmacherskie

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk: kursy bukmacherskie i typ na walkę wieczoru

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 maja 2024

Przedstawiamy kursy bukmacherskie na walkę Fury vs Usyk. Specjalna promocja, obstaw walkę z kursem 150. Nasz typ na zwycięzcę bokserskiej walki Tyson Fury vs Oleksandr Usyk.

Fury vs Usyk: kursy bukmacherskie

TYPYKURSYBUKMACHER
Tyson Fury150.0SUPERBET
Oleksandr Usyk150.0SUPERBET

W sobotę 18 maja w ringu zmierzą się Tyson Fury i Oleksandr Usyk. Doskonali pięściarze staną do boju, w którym zostaną zunifikowane pasy mistrzowskie wszystkich bokserskich federacji. Oznacza to, że wygrany starcia Fury vs Usyk będzie prawdziwym królem kategorii ciężkiej.

Naszym faworytem w walce wieczoru gali w Rijadzie jest Oleksandr Usyk. Ukrainiec mógł bez przeszkód trenować i sparować podczas, gdy Fury skupiał się w zasadzie na zbijaniu nadmiaru zbędnych kilogramów i regeneracji po poważnym rozcięciu, które spowodowało przeniesienie walki na późniejszy termin.

Typujemy zwycięstwo Oleksandra Usyka na gali w Rijadzie. Komplet informacji na temat tego jak obstawić wygraną Usyka z kursem 150 znajdziecie poniżej.

TYPKURSBUKMACHER
Oleksandr Usyk wygra150.0SUPERBET

NASZ TYP: Oleksandr Usyk wygra walkę – kurs 150 w SUPERBET

Obstaw wygraną Usyka z kursem 150!

Bukmacher Superbet przygotował fenomenalną ofertę na walkę Fury vs Usyk, którą obstawisz z kursem 150.00! Promocja dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Skorzystać z niej można w kilku krokach:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – I zaznacz zgody marketingowe!
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Oleksandra Usyka.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł, dostajesz 35 zł extra bonusu na kolejny darmowy zakład.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon SOLO (jedno zdarzenie na kuponie). Bonusu nie trzeba obracać! Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

Jeśli chcesz postawić wygraną Tysona Fury to wypełnij kupon analogicznie do punktów przedstawionych wyżej stawiając wyłącznie 2 zł na zwycięstwo Anglika.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments