Madars Fleminas łotewski express ksw

Łotewski Express wjeżdża do KSW! Fleminas po 11 walkach dla Cage Warriors przechodzi do KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 sierpnia 2023

Madars Fleminas znany jako Łotewski Express po 11 walkach dla organizacji Cage Warriors związał się kontraktem z federacją KSW! 35-letni pogromca Daniela Skibińskiego dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi jak na kategorię półśrednią.

35-letni Madars Fleminas rozpoczął zawodową karierę w MMA w 2017 roku. „Łotewski Express” stoczył od tamtej pory 16 walk z czego 12 walk wygrał. W swoim ostatnim występie Fleminas znokautował Daniela Skibińskiego, zawodnika ANKOS MMA.

Fleminas specjalizuje się w stójce i wyraźnie widać to po jego rekordzie. Madars nigdy nie przegrał przez nokaut natomiast jeśli notował porażki to głównie po poddaniach lub duszeniach. „Łotewski Express” ma na koncie sześć wygranych przez KO/TKO.

Fleminas dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi jak na kategorię półśrednią. Pochodzący z Talsi zawodnik mierzy 188 cm. Warto zaznaczyć, że zawodnik domagał się title-shota w Cage Warriors, a około dwa tygodnie temu zmienił managera i jak widać szybko obrał nową drogę w karierze.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

ksw 86 obstaw galę zakład

Łotewski Express wjeżdża do KSW!

Federacja KSW zaanonsowała zakontraktowanie Madarsa Fleminasa (12-4) za pośrednictwem twittera. Nie podano na jakiej gali zadebiutuje Łotysz.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments