Andrzej Grzebyk po KSW 82

Andrzej Grzebyk po KSW 82: „Cieszę się, że wreszcie mogłem pokazać prawdziwe MMA!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 maja 2023

Andrzej Grzebyk na backstage po gali KSW 82 udzielił wywiadu reporterce Paulinie Klimek. Co po wygranej nad Brianem Hooiem miał do powiedzenia polski półśredni?

Andrzej Grzebyk na gali KSW 82 w warszawskim studiu ATM zdominował Briana Hooia. Polak w zasadzie miał problemy z rywalem wyłącznie w pierwszej rundzie, a następnie z biegiem czasu narzucał swoje tempo walki. Andrzej Grzebyk pokonał Briana Hooia na punkty!

Co do powiedzenia po walce z Brianem Hooiem miał Andrzej Grzebyk? Okazuje się, że Polak był zadowolony zarówno z wyniku jak i z przebiegu pojedynku:

„Cieszę się, że wreszcie mogłem pokazać prawdziwe MMA, nie tylko bić się w stójce i znokautować, ale też chodzi o to by tego widza zadowolić by pokazać płaszczyznę stójkową, parterową jak i troszeczkę zapaśniczą. Gdzieś z tyłu głowy miałem takie coś, że chciałem dłużej powalczyć, nie szybko nokautować, widzę że muszę trochę popracować nad wydolnością. Fajna walka, była dominacja, a Brian Hooi to naprawdę twardy, mega zawodnik. Był ze dwa razy zachwiany (podłączony), ale jak widać jeszcze nie jest tak porozbijany jak myślałem.”

Andrzej Grzebyk po wygranej nad Brianem Hooiem

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments