marcin różalski wspiera michała materlę i niszczy masę mocnym postem

Różal wspiera Michała Materlę i niszczy Masę mocnym postem!

Bartosz Sobczak
13
Opublikowano: 27 kwietnia 2024

Marcin Różalski wsparł swojego przyjaciela Michała Materlę, który został zaatakowany w sieci przez Masę. Różal zamieścił mocny post, w którym zmiażdżył świadka koronnego.

Wczoraj w sieci pojawił się film, na którym Masa oczernił Michała Materlę sugerując, że ten współpracując z prokuraturą pogrążył swoich kompanów.

Michał Materla odpowiedział dziś na słowa Masy jasno podkreślając, że został oczerniony. Szczecinianin nazwał skruszonego gangstera „matką wszystkich konfidentów”.

Różal wspiera Michała Materlę i niszczy Masę

Do tematu postanowił się także odnieść Marcin Różalski, który nie zdzierżył tego, że Masa oskarżył jego przyjaciela. Popularny Różal, były mistrz KSW w kategorii ciężkiej zamieścił bardzo długi wpis, w którym zniszczył świadka koronnego.

– MUREM ZA MICHAŁEM. Jeb….ć was kur…y konfidenci, pomawiacze,60tki i inne chu..e, oraz wszyscy ci, którzy z wami trzymają. Najzabawniejsi są Ci, którzy w swoich opowieściach wyssanych z kut…ów robią z siebie wielkich rabadżu, a prawda jest taka, że gdyby nie zaplecze, które mieli za sobą i legenda to gnani byliby wszędzie, bo jako jednostki nic nie znaczyli i z resztą nic nie znaczą nadal.

– Miałem kiedyś okazję widzieć jak jedne z tych był traktowany przez niby swoich kolegów. Różnica jest robić z kimś, a komuś usługiwać. Szkoda, że w opowieściach nie wspomina jak spi…alał jeden z drugim osrany, bo co niektórzy ch..j w was wbijali, a szczególnie w ciebie, ale my to wiemy. Całe życie będąc pomywaczem i popychadłem znalazł swoje 5 minut, wydając swoich kolegów, przyjaciół i pomawiając obce osoby. Gadanie o braku zasad i lojalności zawsze wychodzi od tych, co się rozje….li zauważyliście to? Później grają, że każdy, że to wszystko to pić na wodę. To jak każdy ru..a się w dupę to i ty zaczniesz?

– Zasady były, są i będą. Lojalność była jest i będzie, a ci, co pierd….ą inaczej, to znaczy, że sami jej nie trzymali, a na koniec się zesrali, ratując dupę, bo jak jest kolorowo i fajnie to super, ale jak już trzeba ponieść konsekwencje to gorzej. Wiarygodność tych nawróconych jest taka, że kilku z nich dalej robiło przestępstwa, za co ponieśli kolejne kary, ale cu..j to nieważne. Bywało też tak, że nadal byli pod parasolem ochronnym, żeby wcześniejsze jego słowne bohomazy nie utraciły ważności. Ważne, że jest tego gówna pełno, ale naprawdę mało jest tak bezczelnych śmieci, co jeszcze z siebie gwiazdy robią. Z dupochronem każdy mocny balasy.

Zostaw ocenę
252
8
Subscribe
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
longer
1 miesiąc temu

Wydziarany patus

ARNI
1 miesiąc temu

Rozal zawsze konkretnie i w punkt

Sławomir
1 miesiąc temu

Kto w ogóle pozwala dawać się wypowiadać takiemu frajerowi cwelowi jak ,,Masa” Takie dno jak Masa powinno kończyć w szambie 👍💪

Darek
1 miesiąc temu

Dwaj nieudacznicy się spotkali co leją ich jak dzieci.
Na macie pokażcie co potraficie a nie do kamer gwiazdorzy za 2 zlote.
Wstyd najgorsi z najgorszych.

Mistrz
1 miesiąc temu

Marcin wie to co przeczytał w gazecie prawda jest jeszcze bardziej niszcząca tych upośledzonych pseudo gangsterów.

Darek
1 miesiąc temu

Nieudacznicy
Śmiecie
Kmioty
Obydwa

Robert
1 miesiąc temu

Jebac masę i wszystkie rury

Dareko
Reply to  Robert
1 miesiąc temu

Rużal bardzo dobrze mówi, jak mieli by siedzieć to się rozjebali, a masa z parasolem ochronnym ganiał po Pruszkowie w chowanego się bawił z policją co jeździła za nim żeby mu się nic nie stało.bo inaczej to już dawno by go nie było na tej ziemi.

Figofago
1 miesiąc temu

A Materla tak jak i Różal tacy prawilni a prowadzają się z „60” z Łodzi z Przemysławem Tomczykiem ps Cygan. Zobaczcie jego filmiki z pod kryminału na yt jak mu chłopaki zgotowali niespodzianke :). Pozdr.

Lima
1 miesiąc temu

To jakaś poezja?

JACEK
1 miesiąc temu

Michal jest dobrym charakternym czlowiekiem znam go kilkadziesiąt lat .Ścierwa szukają atencji by się wybić teraz sa takie czasy ze urwy są na topie lecz wszystko jest do czasu.Jacek Dziki Szczecin

Irlandczyk
1 miesiąc temu

Masa – pierwszy konfitura kraju znad Wisły

Marcin
1 miesiąc temu

Ktoś kto pograżył swoich kompanow teraz wypowiada się na temat pogrążania innych. Śmieszne