marcin wójcik podpisał kontrakt z ksw gigant z piły

Marcin Wójcik podpisał kontrakt z KSW! Gigant z Piły po pięciu latach powróci do KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 października 2023

Marcin Wójcik podpisał kontrakt z KSW! Zawodnik z Piły po pięcioletniej przerwie powróci do najlepszej europejskiej organizacji MMA. Gigant legitymuje się serią czterech kolejnych zwycięstw, a podczas rozbratu z KSW walczył głównie w FEN i PFL.

Fenomenalna wiadomość dla wszystkich fanów talentu Marcina Wójcika! „Gigant” z Piły podpisał kontrakt z federacją KSW! Reprezentant GŁD Team i ANKOS MMA powróci do najlepszej europejskiej organizacji MMA po pięcioletniej przerwie. Organizacja KSW ogłosiła ponowne nawiązanie współpracy z Wójcikiem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W trakcie rozbratu z KSW Wójcik walczył głównie dla organizacji FEN jednak zaliczył także po jednym boju w prestiżowej amerykańskiej organizacji PFL oraz brytyjskiej organizacji Cage Warriors. Warto zaznaczyć, że Marcin Wójcik legitymuje się serią czterech kolejnych zwycięstw, a od momentu odejścia z KSW zanotował łącznie aż siedem wygranych.

Marcin Wójcik ma na koncie 26 stoczonych walk z czego zaledwie trzy zakończyły się decyzjami sędziowskimi. „Gigant” nigdy nie kalkuluje w klatce, nie boi się także podejmowania ciężkich wyzwań. W swoim ostatnim występie Marcin Wójcik zdeklasował Adama Wieczorka posyłając weterana organizacji UFC na deski!

W federacji KSW Marcin Wójcik będzie toczył boje w kategorii półciężkiej (-93 kg). Jest to dywizja wagowa, w której 34-letni zawodnik z Piły czuje się najlepiej.

Gale federacji KSW obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto, skorzystaj z promocji dla nowych graczy i obstaw KSW 87 tutaj.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments