marian ziółkowski sugeruje, że salahdine parnasse odchodzi z ksw

Marian Ziółkowski sugeruje, że Salahdine Parnasse odchodzi z KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 maja 2024

Marian Ziółkowski były mistrz KSW twierdzi, że podwójny mistrz Salahdine Parnasse odchodzi z federacji.

Marian Ziółkowski był gościem w programie MMA Studio, gdzie opowiadał między innymi o powolnym powrocie do zdrowia oraz rehabilitacji po kontuzji odniesionej na gali KSW 93 w Paryżu.

W pewnym momencie dyskusji padł temat Salahadine’a Parnasse, podwójnego mistrza KSW, z którym w przeszłości kilkukrotnie zestawiano Ziółkowskiego.

Martin Lewandowski mówił o tym, że Salahdine Parnasse otrzymał wstępną ofertę nowego kontraktu dzień po gali w Paryżu. Teraz jednak Marian Ziółkowski otwarcie zasugerował, że Salahdine Parnasse opuści szeregi KSW.

– Z Parnasse’em słyszałem, że go nie będzie, że Parnasse odchodzi niestety.

Od gali KSW 93 minął niemal miesiąc czasu, więc niewykluczone że zawodnicy federacji KSW otrzymali już „zakulisowe” informacje na temat odejścia Francuza do innej wiodącej organizacji MMA. Jeśli Parnasse faktycznie odchodzi to kategorie: piórkowa i lekka pozostaną bez mistrza.

Zapewne minie kilka dni nim właściciele federacji lub dyrektor sportowy odniosą się do sytuacji z kontraktem Parnasse’a. Być może więcej dowiemy się na konferencji prasowej przed XTB KSW 94, która odbędzie się 6 maja.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments