damian janikowski ostro o hejterach

Damian Janikowski ostro o hejterach 'Pi*dy wcinające grochówkę i pierdzące pod siebie’

Bartosz Sobczak
3
Opublikowano: 02 maja 2024

Damian Janikowski w jednym z ostatnich wywiadów odniósł się do wypowiedzi hejterów, którzy stwierdzili, że niezasłużenie otrzymał walkę o pas KSW.

Tuż po ogłoszeniu walki Pawlak vs. Janikowski 2 na KSW 96 w sieci dość niespodziewanie pojawiło się sporo komentarzy nieprzychylnych Damianowi Janikowskiemu.

Część mistrzów klawiatury uważa, że Damiano nie zasługuje na szansę walki o pas mistrzowski KSW w kategorii średniej. Medalista olimpijski w zapasach odniósł się do wypowiedzi hejterów podczas wywiadu dla Polish Fighters Info.

Damian Janikowski jasno podkreślił, że prawdziwi kibice MMA, którzy znają się na sporcie i mocno się nim interesują na pewno nie pisaliby tak niepoważnych komentarzy w sieci.

Pytanie, czy mówisz o kibicach, czy o hejterach? Raczej kibic, który interesuje się sportami walki, MMA i jest prawdziwym kibicem, to by raczej nie hejtował i brzydko w moją stronę nie pisał. To jest sport. Raz się wygrywa, raz się przegrywa. Po siedmiu latach mam troszeczkę lepszą passę. Wygrałem walkę z Romanowskim, który był numerem dwa w rankingu. Zostałem kolejnym pretendentem do walki o pas i przy okazji też rewanżu z Pawłem Pawlakiem.

Janikowski raz jeszcze podkreślił, że prawdziwi kibice nie piszą bzdur w internecie, a przy okazji ostro podsumował typowych hejterów.

– Niestety, w międzyczasie były jakieś porażki większe, mniejsze, kontrowersyjne. Prawdziwi kibice wiedzą, jak to wszystko wygląda, ta cała kariera. Czytając pozytywne komentarze na mój temat i prawdziwych kibiców, którzy znają się na MMA i śledzą tą karierę, to nigdy w życiu nikt złego nic nie napisał.

– To tylko takie pi*dy siedzące przed monitorami i jedzące chleb tylko i wcinające grochówkę, pierdzące pod siebie piszą głupie komentarze.

Zostaw ocenę
6
2
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
1 miesiąc temu

Czyli tylko ci co piszą pozytywnie o Janikowskim to są prawdziwymi i znającymi się na MMA kibicami? Nic głupszego nie mógł powiedzieć. Cymbał.

Robert
1 miesiąc temu

Ja wiem czy pi… piszą złe komentarz?! Sam obrażasz ludzi a jak ktoś pisze źle na Twój temat to jesteś obrażony. Nie musisz się wszystkim podobać i jak widać nie podobasz się wszystkim. Siedź w domu i nie pokazuj się publicznie, nikt nie będzie o Tobie mówił, będziesz miał spokój. Nie lubisz hejterow a sam zachowujesz się jak najgorszy z nich! Ogarnij się chłopie i zachowuje jak dorosły, a hejterow mieć w szanownym poważaniu.

Eldek
1 miesiąc temu

Wypowiedz klasy mistrza, budowanie. Dobry krok w kierunku budowania reputacji mistrza :_0