fen 48 marcin wójcik znokautował adama wieczorka video

FEN 48: Marcin Wójcik zdeklasował Adama Wieczorka! Potężny nokaut! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 sierpnia 2023

W walce wieczoru gali FEN 48 w Jastrzębiu-Zdroju zmierzyli się Marcin Wójcik i Adam Wieczorek. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej. Wygrany tego starcia zapewne znacznie przybliży się do walki o pas mistrzowski FEN w dywizji do 93 kilogramów.

Zarówno Marcin Wójcik jak i Adam Wieczorek należą do doświadczonych zawodników. Wójcik od lat walczy w kategorii do 93 kilogramów natomiast Wieczorek głównie startował w dywizji ciężkiej. „Gigant” walczył na galach takich organizacji jak KSW czy PFL natomiast „Siwy” miał nawet okazję do toczenia pojedynków na galach prestiżowej organizacji UFC.

Jak chodzi o doświadczenie w organizacji FEN to tutaj Wójcik góruje bez dwóch zdań natomiast dla Wieczorka jest to debiut w Fight Exclusive Night. Kto zaprezentował się lepiej w walce wieczoru gali FEN 48 w Jastrzębiu Zdroju. Kto wygrał walkę: Marcin Wójcik vs. Adam Wieczorek?

FEN 48: Wójcik vs. Wieczorek – relacja, wynik walki

Marcin Wójcik trafił mocnym prawym na początek starcia. Wieczorek próbował skrócić dystans. Po niespełna minucie czasu mamy klincz pod siatką. Umęczania pod siatką. „Gigant” z Piły w ofensywie. Sporo siły marnuje Marcin Wójcik na próbę przeniesienia walki do parteru. Rozerwanie klinczu, Wójcik ma rozbity nos. „Siwy” stara się atakować z dystansu. Niskie kopnięcia Wieczorka. Ładne kombinacje ze strony Marcina Wójcika. Jeden z ciosów trafia na wątrobę i wyraźny grymas bólu na twarzy Adama Wieczorka. Szybki i mobilny na nogach jest Wójcik. Front kicki w wykonaniu Wieczorka. Kolejna świetna kombinacja bokserska Wójcika. Marcin celnie trafia prawym. Wójcik trafia potężnym prawym, Wieczorek zwala się z nóg. Zawodnik z Piły w dosiadzie jednak na skończenie walki przed czasem zabraknie sekund. Koniec rundy.

Marcin Wójcik szybko trafia w drugiej rundzie i jest po walce! Zawodnik z Piły totalnie zdeklasował rywala w tym pojedynku! „Gigant” uderzył z taką siłą, że Wieczorek padł do przodu na deski i sędzia Piotr Michalak szybko wskoczył między zawodników by uratować „Siwego” przed odniesieniem kolejnych obrażeń.

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments