ufc 302 makhachev vs poirier oficjalny trailer video

UFC 302: Makhachev vs Poirier – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 maja 2024

Islam Makhachev i Dustin Poirier spotkają się w walce wieczoru gali UFC 302 w Newark. Organizacja UFC zaprezentowała oficjalny trailer wydarzenia.

Islam Makhachev stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii lekkiej w starciu z Dustinem Poirierem. Do walki dwóch topowych zawodników kategorii lekkiej dojdzie 1 czerwca na gali UFC 302 w Newark w stanie New Jersey. Wielkim faworytem pojedynku jest oczywiście Islam Makhachev.

Amerykanin Dustin Poirier jest zawodnikiem, który w ostatnich latach wielokrotnie udowadniał, że jest niezwykle twardy i wszechstronny i potrafi postawić mocne warunki każdemu przeciwnikowi.

W drugiej z walk wieczoru gali UFC 302 zmierzą się Sean Strickland i Paulo Costa. Notowany na pierwszym miejscu rankingu kategorii średniej Strickland przegrał minimalnie na punkty ostatnią walkę z Dricusem du Plessisem i w konsekwencji stracił mistrzowski pas. Dość niespodziewanie zestawiono go teraz z Costą, który ma na koncie trzy przegrane w czterech ostatnich występach.

Pojedynek Makhachev vs Poirier możesz obstawić na stronie legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Islam Makhachev
VS
Dustin Poirier
1 1.18
2 4.8
1 1.18
2 5

UFC 302: Makhachev vs Poirier – oficjalny trailer

Organizacja UFC udostępniła oficjalny trailer gali UFC 302. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca, a w walce wieczoru zmierzą się Islam Makhachev i Dustin Poirier. W co-main evencie do octagonu wejdą Sean Strickland i Paulo Costa. Video zapowiedź gali UFC 302 możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments