anthony smith udusił vitora petrino gilotyną ufc 301

UFC 301: Anthony Smith szybko udusił Vitora Petrino [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 maja 2024

Anthony Smith pokonał Vitora Petrino na gali UFC 301 w Rio de Janeiro. Amerykanin udusił niepokonanego reprezentanta gospodarzy w pierwszej rundzie.

35-letni weteran Anthony Smith zaskakująco łatwo udusił Vitora Petrino na gali UFC w Rio. Fani wcześniej mocno krytykowali to zestawienie sugerując, że Smith powinien dostać bardziej znanego rywala.

Ten pojedynek na gali UFC 301 można było zatem odbierać na dwa sposoby, jedni sugerowali iż jest to walka na „odbicie” dla Smitha. Inni natomiast uważali, że będący na fali zwycięstw Petrino jest budowany by przed własną publicznością odnieść najcenniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze.

Ostatecznie pierwszy scenariusz szybko się ziścił. Petrino chciał przenieść walkę do parteru, wysoko wyniósł Smitha w górę, a ten sprytnie wpiął duszenie gilotynowe. Vitor Petrino odklepał po zaledwie dwóch minutach walki.

Brazylijczyk musiał zatem po raz pierwszy przełknąć gorycz porażki, a Smith po prostu wrócił na zwycięskie tory, choć rankingowo wygrana nad Petrino niewiele mu daje. Duszenie możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments