nowy rywal siexy na ksw 88

Nowy rywal „Siexy” na KSW 88!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 października 2023

Jivko Stoimenov doznał rozcięcia łuku brwiowego i wypadł z gali KSW 88. Tym samym federacja KSW została zmuszona do poszukiwania nowego rywala dla „Siexy”. Dziś oficjalnie ogłoszono nazwisko zastępcy.

Federacja KSW poinformowała, że Jacek „Siexa” Gać zmierzy się na KSW 88Michałem Gniadym), fighterem który ma na koncie jeden pojedynek w zawodowym MMA. Na gali w Radomiu zobaczymy zatem pojedynek dwóch nowych zawodników KSW.

Walka w umownym limicie wagowym do 80 kilogramów odbędzie się 11 listopada w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu. Jivko Stoimenov, który pierwotnie miał walczyć z Gaciem, musiał wycofać się z pojedynku z powodu rozcięcia łuku brwiowego.

Jacek Gać wszedł do świata MMA ze sportów uderzanych. Do tej pory w klatkach wygrał dwa pojedynki i oba zakończył przez nokaut w pierwszej rundzie. Gać ma za sobą wiele starć stoczonych w boksie amatorskim i kickboxingu.

Jest medalistą pucharu Polski K-1 i zawodowym mistrzem organizacji KKM. Jest też medalistą amatorskich zawodów MMA. Popularny „Siexa” na co dzień trenuje w Unigue Fight Club ze znanymi z KSW Arkadiuszem Wrzoskiem i Radosławem Paczuskim.

Michał Gniady z przytupem wkroczył do zawodowego świata MMA. Zadebiutował w profesjonalnym starciu we wrześniu tego roku i podczas gali Cave MMA posłał swojego rywala na deski już w 24. sekundzie walki.

Przed wejściem na zawodową drogę Michał zebrał pokaźne doświadczenie w walkach amatorskich. Rywalizował podczas zawodów Stowarzyszenia MMA Polska i podczas wydarzeń Amatorskiej Ligi MMA, gdzie wywalczył między innymi srebro w Pucharze Europy 2021.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments