mamed khalidov wznowił ciężkie treningi ksw

Mamed Khalidov wznowił ciężkie treningi: „Kontuzji nie ma, ręka się zagoiła. Mogę już boksować”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 kwietnia 2024

Mamed Khalidov przekazał fanom informację o tym, że wznowił już ciężkie treningi. Były mistrz KSW podkreślił, że może już boksować.

Mamed Khalidov doznał kontuzji w walce z Tomaszem Adamkiem na gali KSW EPIC w lutym. Khalidov dobrze wyglądał w starciu z byłym mistrzem świata w boksie. Zawodnik, który jest żywą legendą federacji KSW zaskoczył swoją dyspozycją byłego pretendenta do pasa WBC.

Mamed Khalidov zamieścił nagranie, w którym przekazał swoim kibicom, że może już rozpocząć cięższe treningi. Khalidov ruszał się i wykonywał wyłącznie ograniczone treningi po złamaniu kości śródręcza w starciu z Tomaszem Adamkiem na XTB KSW EPIC.

– Od walki już minęło sporo czasu. Była kontuzja, było ryzyko, że trzeba będzie robić operację, ale na szczęście po walce od razu pojechałem do MD Clinic, do pana doktora Nagraby. Usztywnił mi rękę. Miałem połamaną drugą kość śródręcza, z odłamkami. Wprowadził mi tam osocze i dwa tygodnie miałem ręką nie ruszać. Tak zrobiłem. Po dwóch tygodniach zacząłem trenować delikatnie. Ręki nie ruszałem. Minęły dwa miesiące, ręka się zagoiła. Już boksuję. Wszystko jest dobrze, dzięki Bogu. Kontuzji już nie ma. Jestem w średniej formie. Podtrzymywałem formę. Teraz mogę już normalnie boksować. Mogę trenować. Zobaczymy jakie będą propozycje i co będziemy dalej robić.

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments