jon jones dogadał warunki kontraktu na kolejną walkę w ufc

Jon Jones dogadał warunki kontraktu na kolejną walkę w UFC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 maja 2024

Jon Jones przekazał dobre wieści za pośrednictwem twittera. Mistrz kategorii ciężkiej zna już datę swojej kolejnej walki w octagonie UFC.

Jon Jones wznowił niedawno treningi po operacji i rehabilitacji zerwanego mięśnia piersiowego. Jones tradycyjnie trenuje pod okiem Grega Jacksona, który doprowadził go do największych sukcesów.

Jon Jones pojawił się na twitterze wiedząc, że sympatycy MMA będą z zainteresowaniem śledzić newsy związane z UFC 301. Mistrz kategorii ciężkiej wykorzystał ten moment, aby przekazać na twitterze, że zna już datę powrotu do octagonu UFC.

– Znam datę, pozwolę ogłosić ją szefowi Danie White’owi.

Jeden z fanów próbował nakręcić Jona Jonesa na to, aby zdradził datę powrotu jednak mistrz kategorii ciężkiej był nieugięty.

– Nie ponieważ w tej chwili jesteśmy wyłącznie dogadani słownie.

Oznacza to, że Jon Jones ani jego rywal nie podpisali jeszcze kontraktów na walkę. Dobrze jednak, że sam Jones mówi o pierwszych konkretach w sprawie powrotu do octagonu UFC. Za takie bez wątpienia należy uznać datę, która została już dogadana z szefostwem UFC.

Wkrótce zapewne przekonamy się czy Dana White dążył do zestawienia Jonesa ze Stipe Miociciem czy też ten temat upadł i w grę wejdzie ktoś z dwójki Tom Aspinall i Alex Pereira.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments