KSW 88 bartosz leśko vs piotr kuberski na gali w radomiu

Bartosz Leśko vs. Piotr Kuberski na KSW 88 w Radomiu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 października 2023

Federacja KSW ogłosiła kolejne zestawienie gali KSW 88 w Radomiu. 11 listopada w okrągłej klatce zmierzą się Bartosz Leśko oraz Piotr Kuberski. Dla „Qbeara”, który był mistrzem FENu będzie to debiut w KSW.

Równo tydzień wstecz informowaliśmy was o tym, że Piotr Kuberski podpisał kontrakt z federacją KSW. Dziś najlepsza europejska organizacja MMA ogłosiła datę debiutu zawodnika ANKOSu w okrągłej klatce KSW.

„Qbear” zadebiutuje w pojedynku z Bartoszem Leśko, a zawodnicy zmierzą się 11 listopada na gali KSW 88 w Radomiu. Walkę Leśko vs. Kuberski zakontraktowano oczywiście w limicie kategorii średniej (-84 kg). Jest to dość ciekawa sytuacja, gdyż Kuberski odszedł z FENu jako mistrz i teraz przyjdzie mu się zmierzyć z zawodnikiem, który nie jest notowany w rankingu KSW w dywizji średniej.

Bartosz Leśko ma za sobą trzy walki w organizacji KSW. Zadebiutował w okrągłej klatce podczas łódzkiej gali KSW 70. W starciu w wadze półciężkiej w świetny stylu rozbił niepokonanego wówczas Damiana Piwowarczyka. W kolejnym boju 27-latek zszedł do niższej kategorii, ale uległ Tomowi Breese’owi. Leśko ostatni raz walczył w lipcu tego roku i powrócił na drogę zwycięstw poddając Nemanję Nikolicia.

Gdynianin stoczył do tej pory osiemnaście pojedynków, w trzynastu tryumfował, a dwukrotnie remisował. Reprezentant klubu Mighty Bulls większość swoich wygranych zdobył przed czasem. Siedmiokrotnie poddawał przeciwników, a dwa razy odprawiał ich ciosami.

Piotr Kuberski ma na swoim koncie dwanaście zawodowych pojedynków, z których jedenaście zakończył jako tryumfator. Reprezentant klubu Ankos MMA od roku 2019 pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał dziewięć starć, zdobył pas mistrzowski wagi średniej organizacji FEN i obronił go dwa razy. Popularny „Qbear” znany jest z nokautowania rywali. Większość zwycięstw zanotował przed czasem. Dziesięć razy posyłał rywali na deski, a siedem razy robił to już w pierwszej rundzie starcia.

Wszystkie gale federacji KSW możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto i skorzystaj z aktualnej promocji trzech zakładów bez ryzyka przygotowanej specjalnie dla nowych graczy. Obstawiaj gale KSW tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments