Piotr Kuberski podpisał kontrakt z KSW mistrz fen wzmocni kategorię średnią

Piotr Kuberski podpisał kontrakt z KSW! Mistrz FEN wzmocni dywizję średnią!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 września 2023

Piotr Kuberski niepokonany od dziewięciu walk mistrz organizacji FEN podpisał kontrakt z federacją KSW! Najlepsza europejska organizacja MMA przed momentem za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o pozyskaniu Kuberskiego.

34-letni reprezentant ANKOS MMA zdominował kategorię średnią w organizacji Fight Exclusive Night. Piotr Kuberski wywalczył pas mistrzowski w pojedynku z Marcinem Naruszczką, a następnie bronił trofeum w bojach z Marcinem Filipczakiem i Kamilem Wojciechowskim. Warto podkreślić, że Kuberski znokautował wszystkich wymienionych rywali, a ogółem ma na koncie aż dziesięć zwycięstw przez KO/TKO.

Piotr Kuberski podpisał kontrakt z federacją KSW choć w okresie wakacyjnym wiele mówiło się o starcie zawodnika w Dana White’s Contender Series. W drugim tygodniu lipca „Qbear” podjął decyzję o rezygnacji z udziału w programie prezesa UFC zdradzając, że kontuzja biodra uniemożliwi mu odpowiednie przygotowanie się do występu w tym programie.

Teraz zawodnik dołączy do kategorii średniej federacji KSW, gdzie czekać go będą wielkie wyzwania. To właśnie w tej dywizji walczą tak wielkie gwiazdy jak Mamed Khalidov, Michał Materla czy Scott Askham, a także mistrz Paweł Pawlak.

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj się i skorzystaj z promocji 3 zakładów bez ryzyka. Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87: Martinek vs. Stosić!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments