Piotr Kuberski wycofał się z Dana White's contender series mistrz fen

Piotr Kuberski podjął decyzję odnośnie startu w Dana White’s Contender Series

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lipca 2023

Piotr Kuberski, mistrz organizacji FEN w kategorii średniej miał wystąpić pod koniec sierpnia na gali Dana White’s Contender Series. Informację tę przekazał za pośrednictwem twittera Artur Gwóźdź, manager zawodnika. Teraz zawodnik ANKOSu podjął decyzję o tym czy weźmie udział w tym wydarzeniu.

Niestety nie mamy dla was dobrych informacji. Świetnie dysponowany w ostatnim czasie Piotr Kuberski nie wystąpi w programie Dana White’s Contender Series. „Qbear” w ostatnim pojedynku znokautował Kamila Wojciechowskiego na gali FEN 46.

Ewentualna wygrana w programie prezesa UFC mogłaby zaowocować ofertą kontraktową, niestety Kuberski musiał zrezygnować z tego startu przez wzgląd na uraz biodra. Zawodnik poinformował o swej decyzji na łamach facebooka.

„Cześć!!
Niestety nie mam dla Was dobrych wiadomości.
Z przykrością muszę oznajmić, iż nie wystąpię na DWCS 29.08.2023b.r.
Niestety odnawiająca się kontuzja biodra, którą nabyłem podczas ostatnich przygotowań uniemożliwia mi przygotowanie się do tak ważnego wydarzenia. Skraca ona okres przygotowawczy w momencie kiedy to byłem na okresie roztrenowania. Będąc w tym miejscu, gdzie jestem nie mogę wziąć walki tylko po to, by pokazać się w oktagonie UFC. Jestem profesjonalistą a sama kontuzja nie pozwala przygotować się na 100% więc jestem zmuszony odpuścić.
Jest to decyzja moja, sztabu szkoleniowego oraz managera. To była życiowa szansa walki z Brazylijczykiem. Chcę podziękować organizacji FEN bo nie torowała mi drogi do Dana White’s Contender Series!
Chcę podziękować wszystkim kibicom, za tak wiele słów wsparcia!
Cieszę się, że jestem zauważany przez największą organizacje świta! Mogę tylko obiecać, że wrócę silniejszy, a gdy tylko nadarzy się okazja z pewnością z niej skorzystam!”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments