Kuberski znokautował Wojciechowskiego FEN

FEN 46: Piotr Kuberski ciężko znokautował Kamila Wojciechowskiego!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 maja 2023

W walce wieczoru gali FEN 46 w Pile zmierzyli się Piotr Kuberski i Kamil Wojciechowski. Stawką pojedynku był pas mistrzowski kategorii średniej. Jaki był wynik walki Kuberski vs. Wojciechowski?

Obaj zawodnicy wchodząc do klatki przed tym starciem mieli na koncie serię ośmiu kolejnych zwycięstw. Piotr Kuberski (11-1) reprezentujący poznański ANKOS MMA jest aktualnym mistrzem FEN w kategorii średniej. Kuberski jest jednym z zawodników, który może wkrótce otrzymać ofertę ze znacznie lepszej zagranicznej organizacji.

Kamil Wojciechowski (8-0) to zawodnik, który siedem pojedynków stoczył w wyższych dywizjach natomiast na ósmą zawodową walkę zszedł do kategorii średniej i w dobrym stylu znokautował Joela Santosa. To wystarczyło by wywalczyć sobie przepustkę do pojedynku z „Qbearem” o pas FEN w kategorii do 84 kilogramów.

Relacja z walki

Potężny low kick w wykonaniu Kuberskiego. Sporo badania z obu stron. Wojciechowski rusza z ciosami po tym jak kolejny raz zbiera low kicka. Kamil trafia, ale Kuberski niewzruszony nadal wykonuje założony gameplan. Qbear trafił frontem i prostym. Wojciechowski trafia dwoma ciosami. Piękna akcja Kuberskiego, który trafił Wojciechowskiego i w krótkim dystansie ponowił atak. Kamil zaczął się cofać i przyjął dwa kolejne mocne ciosy, po drugim z nich padł na deski i długo się nie podnosił. Zawodnik został wyniesiony z klatki na noszach, ciężki nokaut!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments