charles oliveira odpowiedział na wyzwanie gamrota

Charles Oliveira szybko odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 03 maja 2024

Charles Oliveira odpowiedział na ostatnie wyzwanie rzucone przez Mateusza Gamrota. Niestety wygląda na to, że Brazylijczyk nie jest zainteresowany walką z Polakiem.

Wczoraj Mateusz Gamrot ponownie wyzwał do walki Charlesa Oliveirę. O ile wcześniejsze wyzwania rzucone przez Gamera przechodziły bez echa, tak tym razem były mistrz UFC szybko odniósł się do słów Polaka.

Charles Oliveira podkreślił, że docenia umiejętności i wyniki Gamrota jednak nie jest w tej chwili zainteresowany walką z Polakiem. Kilka dni wcześniej Do Bronx podkreślał, że rozważa walki w kategorii półśredniej.

Oliveira odpowiedział na wyzwanie Gamrota

Od dłuższego czasu Brazylijczyk zaznaczał, że interesują go wyłącznie duże starcia i nie chce patrzeć za siebie w rankingu. Oto w jaki sposób Oliveira odpowiedział na wpis Mateusza Gamrota:

– Z całym szacunkiem do Gamrota, wykonuje świetną robotę, ale wspominałem o tym wcześniej, ja nie patrzę za siebie, tylko przed siebie. Każdy lekki teraz chce się zmierzyć z Charlesem Oliveirą bo jestem wysoko w rankingu. Zobaczmy co się stanie, musimy być zawsze gotowi. Musimy się dobrze zastanowić i zobaczyć, jakie walki są możliwe. Uważam, że to nie jest właściwy moment na ten pojedynek.

Z wypowiedzi Oliveiry jasno wynika, że nie bierze tego starcia pod uwagę w tej chwili jednak na koniec zaznaczył, że po prostu nie jest to odpowiedni moment na pojedynek z Polakiem. Kto wie być może doczekamy się zatem walki Oliveira vs Gamrot w przyszłości?

Póki co Mateusz będzie musiał poszukać sobie innego rywala, lub poczekać na to jakimi wynikami zakończą się pojedynki Makhachev vs Poirier oraz McGregor vs Chandler.

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
1 miesiąc temu

Oliviera ma pełne majty dlatego tak ucieka przed Gamerem