FEN 44 Kuberski nokautuje

FEN 44: Kuberski brutalnie nokautuje Filipczaka i broni pas mistrzowski! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 stycznia 2023

Dziś w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się gala FEN 44. W walce wieczoru Piotr Kuberski podejmował Marcina Filipczaka, a stawką tego pojedynku był pas mistrzowski kategorii średniej. Czy Kuberski obronił pas. Jaki był wynik walki Kuberski vs. Filipczak?

W walce wieczoru Piotr Kuberski (10-1) podejmie Marcina FIlipczaka (7-2), w pierwszej obronie mistrzowskiego pasa kategorii średniej (-84 kg). Zawodnik ANKOSu ma na koncie siedem kolejnych zwycięstw i pierwotnie miał wejść do klatki na gali FEN 43, a rywalem „Qbeara” miał być Ewerton Polaquini. Ostatecznie jednak Kuberski doznał lekkiego urazu i jego pojedynek przeniesiono na galę FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim. Co ciekawe Kuberskiemu zmieniono rywala i tym nowym został pochodzący z Pabianic Marcin Filipczak, który podjął decyzję o zejściu z kategorii półciężkiej do dywizji średniej.

Relacja z walki.

Bardzo spokojne otwarcie z obu stron. Middle kick w wykonaniu mistrza. Low kick ze strony Kuberskiego. Kolejne kopnięcia ze strony mistrza kategorii średniej. Pierwszy poważniejszy atak Filipczaka jednak wszystko wylądowało na gardzie „Qbeara”. Spinning backfist i kolano ze strony Marcina. Dużo badania w stójce. Kuberski trafia kombinacją prawy-lewy. Filipczak próbował się odgryźć mocnym lewym. Runda bez dwóch zdań na konto mistrza, 10:9.

Niskie kopnięcia Kuberskiego, akcja bokserska Filipczaka. Piotr stara się skracać dystans i zamykać Marcina pod siatką. Wow ależ brutalny nokaut! Kuberski trafia dwukrotnie prawym, a następnie dobija pretendenta bardzo mocnymi ciosami w parterze.

Zostaw ocenę
0
0