

Karolina Kowalkiewicz wylądowała już w Brazylii. Polka będzie teraz łapała świeżość i zbijała wagę przed sobotnią walką z Iasmin Lucindo na UFC 301 w Rio de Janeiro.
Karolina Kowalkiewicz zameldowała się już w Rio de Janeiro. Polka w najbliższą sobotę powalczy o piąte zwycięstwo z rzędu. Na gali UFC 301 Kowalkiewicz stanie do boju z 22-letnią Iasmin Lucindo.
Karolina Kowalkiewicz korzysta ze słońca w ostatnich dniach przed galą. W materiale z cyklu Embedded kamerzyści organizacji UFC towarzyszyli Polce oraz jej trenerowi Marcosowi Da Matta.
Karolina w trakcie krótkiej rozmowy przekazała, że wybrała wypoczynek i regenerację na basenie, gdyż nienawidzi piasku na plaży. Coach Polki przyznał, że cieszy go fakt iż Karola zawalczy w jego rodzinnym mieście, a on będzie mógł stanąć w jej narożniku podczas tej gali.
Najlepsze kursy bukmacherskie na walkę Karoliny Kowalkiewicz. Walkę Polki z Iasmin Lucindo możesz obstawić u legalnych polskich bukmacherów.


