agit kabayel vs frank sanchez kursy bukmacherskie typowanie

Kabayel vs Sanchez: kursy bukmacherskie i typ na eliminator do pasa WBC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 maja 2024

Prezentujemy kursy bukmacherskie na walkę Kabayel vs Sanchez. Już w sobotę 18 maja dojdzie do pojedynku, który wyłoni rywala zwycięzcy walki Fury vs Usyk.

Kabayel vs Sanchez: kursy bukmacherskie

TYPYKURSYBUKMACHER
Agit Kabayel2.65SUPERBET
Frank Sanchez1.42SUPERBET

Starcie Agita Kabayela z Frankiem Sanchezem śmiało mogłoby być main eventem każdej innej gali bokserskiej. Niestety pech chciał, że dwóch topowych, niepokonanych pretendentów do pasa WBC znalazło się na karcie walk gali Fury vs Usyk.

Walka Kabayel vs Sanchez straciła przez to sporo medialnie, gdyż wszyscy skupiają się na main evencie. Pozostający w cieniu wielkich nazwisk Kabayel i Sanchez zmierzą się w eliminatorze do walki o pas mistrzowski WBC w kategorii ciężkiej.

Zarówno Agit Kabayel jak i Frank Sanchez legitymują się zawodowym rekordem 24-0. Obaj wygrywali już kontynentalne pasy, obaj także wygrywali ostatnie walki przez KO/TKO. Faworytem bukmacherów jest Frank Sanchez. Nasza redakcja stawia jednak na wygraną pochodzącego z Turcji Niemca, który ma na rozkładzie bardziej znane nazwiska.

NASZ TYP: Agit Kabayel wygra – kurs 2.65 w Superbet.

Agit Kabayel – Frank Sanchez: kiedy walka?

Gala Ring of Fire odbędzie się 18 maja w Rijadzie. Pojedynek Agit Kabayel vs Frank Sanchez odbędzie się w głównej karcie tego wydarzenia. Transmisję przeprowadzi DAZN i jest ona dostępna w Polsce wyłącznie w systemie PPV. Koszt dostępu wynosi, aż 89,99 zł.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments