gilbert burns odpowiedział na wyzwanie buckleya

Gilbert Burns odpowiedział na wyzwanie Joaquina Buckleya

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 maja 2024

Gilbert Burns odpowiedział na wyzwanie rzucone przez Joaquina Buckleya. Były pretendent do pasa mistrzowskiego UFC jest gotów na walkę z Buckleyem.

Joaquin Buckley po wygranej na gali UFC w St. Louis wyzwał do walki dwóch przeciwników. Jednym z nich był Conor McGregor, a szansę na takie zestawienie bardzo szybko przekreślił Dana White.

Na swoje szczęście Buckley wymienił także Gilberta Burnsa, określając pojedynek z Brazylijczykiem mianem „pięknego zestawienia”.

Na odpowiedź doświadczonego Brazylijczyka nie trzeba było długo czekać. „Durinho” pojawił się w podcaście „Show me The Money” prowadzonym przez Renato Moicano, gdzie powiedział:

– Zróbmy to, ja widzę to tak, że w chwili obecnej nie znajduję się w sytuacji, w której mogę wybierać sobie rywali. Zajmuję szóste miejsce w rankingu. Jeśli przyjdzie oferta z biura UFC to przyjmę ten pojedynek. Nigdy nikomu nie odmawiam walki i nie zamierzam tego teraz zmieniać.

Dla legitymującego się serią czterech kolejnych zwycięstw z rzędu Buckleya walka z Burnsem byłaby największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze.

Kto wygrałby walkę Burns vs Buckley?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments