daniel tarchila ramzan jembiev nowi rywale ksw 88

Tarchila i Jembiev z nowymi rywalami. Karta walk XTB KSW 88 powiększona do 10 walk!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 listopada 2023

Federacja KSW ogłosiła przed momentem, że zarówno Daniel Tarchila jak i Ramzan Jembiev pozostaną w rozpisce gali XTB KSW 88. Mołdawianin i Francuz zmierzą się z nowymi rywalami, a karta walk została powiększona do 10 pojedynków!

Po problemach podczas porannego ważenia federacja KSW zdecydowała się na bardzo nietypowy ruch. Ramzan Jembiev znacznie przekroczył limit kategorii piórkowej i ważył 70,5 kilograma. W takich sytuacjach zawodnik jest najczęściej usuwany z rozpiski.

Tym razem KSW podęło inną decyzję, taką która zapewne spodoba się fanom, którzy wykupili bilety na galę XTB KSW 88 w Radomiu. Przed momentem zaanonsowano, że zarówno Daniel Tarchila jak i Ramzan Jembiev pozostaną w rozpisce gali, nie zawalczą jednak ze sobą, a otrzymają innych, nowych rywali.

Daniel Tarchila zmierzy się z Vladyslavem Falbiychukiem, zawodnikiem Czerwonego Smoka Poznań. Ukrainiec ma za sobą bogatą karierę amatorską i może pochwalić się rekordem amatorskim 17-1.

Falbiychuk zadebiutuje zatem nie tylko w KSW, lecz także ogółem zanotuje swój debiut w zawodowym MMA. Falbiychuk do tej pory toczył pojedynki w kategorii koguciej jednak walka z Mołdawianinem odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Ramzan Jembiev zmierzy się z Fabianem Łuczakiem, Polakiem który do tej pory stoczył dwa zawodowe pojedynki w MMA. Łuczak rozpoczął profesjonalną karierę w grudniu 2022 roku. Pojedynek Jembieva z Łuczakiem zakontraktowano w kategorii do 72 kilogramów.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments