Konrad Karwat Clout MMA zawodnik

Konrad Karwat kolejnym nabytkiem Clout MMA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 lipca 2023

Konrad Karwat dołączył do grona zawodników zakontraktowanych przez nowopowstałą organizację Clout MMA. Karwat zadebiutuje już 5 sierpnia na warszawskim Torwarze. Dołączył on do grona znanego z wcześniejszych występów na innych organizacjach freakowych.

Organizacja Clout MMA nie przestaje zaskakiwać i raz po raz wypuszcza kolejne informacje o nowych zawodnikach lub nowych zestawieniach. W ciągu kilku dni ogłoszono pojedynki: Andrzej Fonfara vs. Marcin NajmanDenis Labryga vs. Dawid Załęcki oraz Tomasz Sarara vs. Jay Silva. Wczoraj zaanonsowano, że do grona zawodników Clout dołączył Paweł Bomba.

Dziś ogłoszono kolejny nabytek organizacji. Konrad Karwat po trzech walkach dla organizacji High League przeniesie się do Clout MMA. Były strongman ma na swoim koncie dwie wygrane w pojedynkach z Mateuszem Leśniakiem oraz Radosławem Słodkiewiczem.

W swoim ostatnim występie Karwat padł na deski po ciosach Denisa Labrygi w pierwszej rundzie. Zawodnik zapewne zrobi wszystko by szybko wrócić na ścieżkę zwycięstw. Na tej moment nie podano z kim zmierzy się Konrad Karwat.

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments