Clout MMA Paweł Bomba podpisał kontrakt freak

Paweł Bomba nowym zawodnikiem Clout MMA. Scarface wystąpi na pierwszej gali na Torwarze!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 lipca 2023

Nowopowstała organizacja Clout MMA udowadnia, że rynek nie lubi próżni. Organizacja której twarzami medialnymi zostali Sławomir Peszko oraz Lexy korzysta z okazji i zagarnia garściami freakowych zawodników znanych z występów na galach High League. Nowym zawodnikiem Clout MMA został Paweł Bomba.

Nowopowstała organizacja Clout MMA w ostatnich dniach mocno ruszyła z ogłoszeniami nowych zawodników oraz zestawień. W ostatnich dniach ogłoszono pojedynki: Andrzej Fonfara vs. Marcin Najman, Denis Labryga vs. Dawid Załęcki oraz Tomasz Sarara vs. Jay Silva.

Dziś natomiast na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych organizacji Clout MMA pojawiła się grafika prezentująca nowego fightera. O kim mowa?

Paweł Bomba to zawodnik, który na galach High League toczył pojedynki zarówno na zasadach MMA jak i kickboxingu. Uczestnik gal freakowych nie ma jeszcze na swoim koncie wygranej w walce MMA i z pewnością będzie chciał to zmienić 5 sierpnia na gali Clout MMA na warszawskim Torwarze.

„Scarface” wystąpi na premierowej edycji gali współtworzonej przez takie postaci świata sportu i rozrywki jak Sławomir Peszko czy Lexy. Na ten moment nie znamy jeszcze nazwiska rywala Bomby jednak niewykluczone, że będzie to kolejny dobrze znany freak, którego mieliśmy już okazję oglądać wcześniej w klatce.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments