Denis Labryga vs. Dawid Załęcki Clout MMA walka

Clout MMA: Denis Labryga vs. Dawid Załęcki! Bukmacherzy wskazali wielkiego faworyta.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 lipca 2023

Organizacja Clout MMA ogłosiła kolejny pojedynek, do którego dojdzie na Torwarze. 5 sierpnia na przeciw siebie staną Denis Labryga i Dawid Załęcki. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 jednak zawodnicy będą walczyli w małych rękawicach do MMA.

Wygląda na to, że nowo powstała organizacja Clout MMA chce przyciągnąć na swoją galę sporą rzeszę fanów, którzy nie tylko interesują się wydarzeniami z cyklu freak fight, ale również chcą aby pojedynki stały na wysokim poziomie sportowym.

5 sierpnia na warszawskim Torwarze zmierzą się Denis Labryga i Dawid Załęcki. Faworytem będzie bez wątpienia reprezentant WCA jednak „Crazy” to twardy, stary wyjadacz który nigdy nie odpuszcza i na pewno postawi ciężkie warunki młodemu Labrydze.

Clout MMA: Labryga vs. Załęcki – kursy bukmacherskie

Galę Clout MMA możecie obstawić za pośrednictwem eFortuna.pl. Wystarczy otworzyć konto i obstawić dowolny kupon! Nowi użytkownicy eFortuna.pl mogą liczyć na szereg znakomitych bonusów: darmowe 20 zł na start i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Ponadto trzy pierwsze zakłady, za kolejno 100 zł, 200 zł i 300 zł, obstawicie bez ryzyka!

Bukmacherzy wskazali swojego faworyta, nie ma tutaj żadnego zaskoczenia, gdyż jest nim Denis Labryga. Dokładne kursy na walkę Labryga vs. Załęcki:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments