jake paul prezentuje nabitą sylwetkę przed walką z tysonem

Jake Paul prezentuje nabitą sylwetkę przed walką z Tysonem

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 maja 2024

Jake Paul zaprezentował sylwetkę na nowych nagraniach ze studia. Amerykanin zmierzy się 20 lipca z Mikem Tysonem w limicie kategorii ciężkiej.

Jake Paul dotychczasowe starcia bokserskie rozgrywał w zdecydowanie niższych kategoriach wagowych. Ostatnia walka jaką stoczył amerykański influencer była zakontraktowana w limicie dywizji cruiser, czyli poniżej 200 funtów.

Bokserska walka z Mikem Tysonem, do której dojdzie 20 lipca na gali na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie została jednak zakontraktowana w limicie kategorii ciężkiej.

Wcześniej Paul bił się w niższych limitach. Biorąc pod uwagę fakt, że między dywizją cruiser, a heavy jest jeszcze kategoria bridger oznacza to, że na pojedynek z „Ironem” Jake przeniesie się dwie kategorie wyżej.

Oczywiście biorąc pod uwagę gabaryty oraz niski wzrost Tysona wydaje się, że walka ta spokojnie mogła być zakontraktowana w limicie bridger jednak najpewniej zdecydowano się na limit kategorii ciężkiej, który po prostu działa mocniej na wyobraźnię kibiców i lepiej sprawdza się marketingowo.

Jake Paul zaprezentował nabitą mięśniami sylwetkę na specjalnym nagraniu ze studia opublikowanym na kanale Most Valuable Promotions na platformie X.

Walkę Jake Paul vs Mike Tyson możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Jake Paul
VS
Mike Tyson
1 1.55
2 2.29
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments