Clout MMA Tomasz Sarara vs Jay Silva walka Torwar

Clout MMA: Tomasz Sarara vs. Jay Silva – starcie które porwie kibiców na Torwarze!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 lipca 2023

Tomasz Sarara i Jay Silva staną do boju na pierwszej gali organizacji Clout MMA. Bez dwóch zdań jest to starcie, które 5 sierpnia może porwać kibiców na warszawskim Torwarze. Pojedynek zakontraktowano na zasadach K-1 jednak zawodnicy będą walczyli w małych rękawicach.

Tomasz Sarara nie może uznać przygody z federacją KSW za udaną. Rozgoryczony zawodnik po przegranej z Errolem Zimmermanem mówił, że MMA nie jest dla niego. Sytuację postanowiła wykorzystać organizacja High League jednak event HL 7 odwołano po tym jak ministerstwo zablokowało środki finansowe.

Wolny rynek nie znosi próżni i z okazji skorzystała nowo powstała organizacja Clout MMA, która postanowiła zatrudnić doświadczonego zawodnika z Krakowa i zaoferować mu pojedynek na zasadach K-1!

Rywalem Sarary będzie Jay Silva, który na galach KSW 19, KSW 24 i KSW 26 toczył legendarne boje z Michałem Materlą. Zawodnik z Huntington Beach w Kalifornii mierzył się także z Mariuszem Pudzianowskim w walce wieczoru gali KSW w Dublinie.

Silva bez wątpienia zapisał się na stałe w historii polskiego MMA jednak swój prime ma już dawno za sobą, a ostatni zawodowy pojedynek stoczył we wrześniu 2022 roku, było to starcie bokserskie.

Teraz Tomasz Sarara i Jay Silva zmierzą się w nowej organizacji Clout MMA. Pojedynek zakontraktowano na zasadach kickboxingu jednak zawodnicy będą walczyli w rękawicach do MMA.

Clout MMA: Sarara vs. Silva – kursy bukmacherskie

Galę Clout MMA możecie obstawić za pośrednictwem strony internetowej legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy otworzyć konto i obstawić dowolny kupon! Nowi użytkownicy eFortuna.pl mogą liczyć na szereg znakomitych bonusów: darmowe 20 zł na start i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Ponadto trzy pierwsze zakłady, za kolejno 100 zł, 200 zł i 300 zł, obstawicie bez ryzyka!

Bukmacherzy wskazali swojego faworyta, nie ma tutaj żadnego zaskoczenia, gdyż jest nim Tomasz Sarara. Dokładne kursy na walkę Sarara vs. Silva:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments