Clout MMA Andrzej Fonfara vs Marcin najman walka

Clout MMA: Andrzej Fonfara vs. Marcin Najman – „Polski Książe” zadebiutuje w MMA na warszawskim Torwarze!

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 03 lipca 2023

Andrzej Fonfara, były mistrz świata IBO i WBC zadebiutuje w MMA na warszawskim Torwarze. Polski Książe zmierzy się z Marcinem Najmanem już 5 sierpnia na gali Clout MMA!

Takiej informacji chyba nikt się nie spodziewał, doskonały Polski pięściarz Andrzej Fonfara podjął decyzję o spróbowaniu swoich sił w MMA. Polski Książę wejdzie do klatki na gali Clout MMA, która odbędzie się 5 sierpnia na warszawskim Torwarze!

Organizacja, której „medialną” twarzą jest Sławomir Peszko wykonała zatem pierwszy ruch, który ma na celu przyciągnięcie kibiców na warszawskiej hali. Rywal Fonfary na debiut także jest mocno zaskakujący.

Andrzej zmierzy się bowiem z Marcinem Najmanem, nazywanym ojcem chrzestnym polskiego freak fightu. 44-letni Częstochowianin walczy ze zmiennym szczęściem na galach freakowych od wielu lat. Najman w swoim ostatnim występie pokonał Pawła Jóźwiaka, prezesa organizacji FEN.

Według pierwszych informacji walka ma odbyć się na zasadach MMA, na dystansie trzech rund po 3 minuty każda.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paw
1 rok temu

No cóż Jeśli walka będzie w parterze to Najman może wygrać ale jeśli Andrzej utrzyma pozycję w stójce to wygraną ma w kieszeni.