KSW 82: Kursy bukmacherskie. Gdzie obstawić galę?

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 08 maja 2023

Już 13 maja odbędzie się kolejna gala największej polskiej organizacji MMA. Podczas KSW 82 zobaczymy 8 emocjonujących pojedynków, a w main evencie czeka na nas starcie pomiędzy dwoma zawodnikami, którzy niemal wszystkie walki kończyli przed czasem.

Najbliższa gala KSW będzie ostatnim wydarzeniem poprzedzającym hitowe wydarzenie Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Tym razem gala odbędzie się w ATM Sudio w Warszawie. Pojedynkiem wieczoru będzie konfrontacja Briana Hooia z Andrzejem Grzebykiem.

Stawka jest wysoka, gdyż zwycięzca będzie najprawdopodobniej kolejnym pretendentem do pasa kategorii półśredniej. Co ciekawe, bukmacherzy nie byli w stanie wskazać tutaj faworyta i kurs na obu zawodników wynosi 1.90.

KSW 82: Kursy bukmacherskie, typy

Typy na walkę Przybysz vs Macek – KSW 82
Typy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82
Typy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82
Typy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82
Typy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82
Typy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

W akcji ponownie zobaczymy również byłego mistrza wagi koguciej Sebastiana Przybysza. Powraca on po utracie pasa w walce z Jakubem Wikłaczem i zmierzy się z Filipem Macekiem z Czech. Polak jest ogromnym faworytem, a kurs na jego wygraną to 1.27.

KSW 82 to z całą pewnością wydarzenie, podczas którego może dojść do wielu efektownych skończeń. Nokautu możemy spodziewać się m.in. w starciu Bohdana Gnidko z Rafałem Kijańczukiem. Natomiast Donavan Desmae i Raul Tutarauli, którzy zmierzą się ze sobą w okrągłej klatce, mają na koncie kolejno 12 i 24 zwycięstwa przed czasem.

Wszystkie gale KSW obstawisz u bukmachera eFortuna.pl, który dla nowych graczy przygotował specjalne BONUSY! Już za samo założenie konta otrzymał freebet w wysokości 20 złotych! Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund i możesz dokonać jej – tutaj.

To jednak nie wszystko. Czekają na ciebie również trzy zakłady bez ryzyka do 600 złotych! Zasady są niezwykle proste. Jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski, otrzymujesz wygraną. Jeżeli jednak przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które bukmacher zwróci, jeśli również kupon okaże się nietrafiony!

-> Zarejestruj się i odbierz BONUSY na KSW 82! <-

Gdzie oglądać KSW 82?

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 55 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> Oglądaj KSW 82 na żywo tutaj <-

Zostaw ocenę
3
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments