Hooi Grzebyk kursy typy bukmacherskie

Hooi vs Grzebyk – typy i kursy na KSW 82

S
0
Opublikowano: 08 maja 2023

Przedstawiamy typy i kursy bukmacherskie na walkę wieczoru gali KSW 82. Brian Hooi i Andrzej Grzebyk stoczą pojedynek w kategorii półśredniej. Wygrany tego starcia wciąż będzie się liczył w rozgrywce o najwyższe trofea. Jak wyglądają kursy na pojedynek Hooi vs. Grzebyk?

Brian Hooi i Andrzej Grzebyk zmierzą się w main evencie gali KSW 82. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 13 maja w warszawskim ATM Studio. Zarówno reprezentant Holandii jak i Polak zapowiadają efektowną wygraną przed czasem. Który z zawodników będzie mógł unieść ręce w górę w geście triumfu?

Hooi vs Grzebyk – kursy bukmacherskie

Brian Hooi ma mocne przesłanie do byłego podwójnego mistrza FEN. „HooiBooi” zapowiada, że jest gotowy na śmierć w okrągłej klatce KSW. Holender stwierdził nawet, że będzie nawiedzał Polaka w snach. Brian Hooi przed KSW 82: „Będę nawiedzał go w snach, aż stanę się jego koszmarem.”

Andrzej Grzebyk również nie ustaje w mocnych zapowiedziach. Pochodzący z Rzeszowa fighter chce zgotować rywalowi piekło i zafundować mu ciężki nokaut. Andrzej Grzebyk przed KSW 82: „Zgotuję mu piekło, chcę zafundować mu ciężkie KO”

Kursy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

Minimalnym faworytem bukmacherów jest Brian Hooi. Kurs na wygraną zawodnika znanego ze starć kibiców i walk ulicznych wynosi 1.72. Ciut gorzej prezentuje się natomiast kurs na wygraną Andrzeja Grzebyka, który wynosi 2.02.

Jeszcze lepiej prezentują się kursy na wygraną przez KO/TKO. Kurs na wygraną Hooia przez nokaut wynosi 2.75 natomiast kurs na wygraną Grzebyka przez nokaut wynosi 3.00.

Bardziej doświadczony Brian Hooi walczył w ostatnim czasie z mocniejszymi oponentami i naszym zdaniem warto postawić na wygraną Holendra przed czasem.

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę KSW 82 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gdzie obstawiać Hooi vs Grzebyk? Typy i kursy

Walkę Hooi vs Grzebyk obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Sebastiana Przybysza, Gracjana Szadzińskiego, czy Rafała Kijańczuka!

Typy na walkę Przybysz vs Macek – KSW 82
Typy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82
Typy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82
Typy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82
Typy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 55 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> Oglądaj KSW 82 na żywo tutaj

Zostaw ocenę
1
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments