Desmae Tutarauli KSW 82 kursy typy

Desmae vs Tutarauli – typy i kursy na KSW 82

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 maja 2023

Przedstawiamy typy i kursy bukmacherskie na jedyny pojedynek gali KSW 82, w którym zmierzy się dwóch zagranicznych zawodników. Donovan Desmae i Raul Tutarauli zawalczą w kategorii lekkiej. Jak wyglądają kursy na pojedynek Desmae vs. Tutarauli?

Gala KSW 82 odbędzie się 13 maja w studiu telewizyjnym ATM w Warszawie. W okrągłej klatce federacji KSW zmierzą się Donovan Desmae i Raul Tutarauli. Będzie to jedyna walka sobotniej gali, w której zmierzy się dwóch obcokrajowców, a zarazem jedno z trzech starć w kategorii lekkiej jakie zakontraktowano na to wydarzenie.

Desmae vs Tutarauli – kursy bukmacherskie

Dwóch byłych rywali Romana Szymańskiego stanie oko w oko na gali KSW 82. Kiedy ogłoszono pojedynek Donovana Desmae z Raulem Tutaraulim fani szybko podchwycili temat sugerując, że nie spodziewali się walki dwóch obcokrajowców na gali z „mniejszą” kartą walk. Donovan Desmae powalczy o awans w rankingu na KSW 82!

Jeśli miarą umiejętności obu zawodników miałyby być starcia z wspomnianym wyżej „Szymkiem” to Gruzin szybko przegrał z Polakiem natomiast Belg postawił się reprezentantowi Czerwonego Smoka i przetrwał pełne trzy rundy. Można zatem śmiało powiedzieć, że kursy na ten pojedynek są zaskakujące.

Kursy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82

Osobiście spodziewałem się przy tym zestawieniu kursów typu 1.78 na Desmae i 2.05 na Tutarauliego tymczasem bukmacherzy widzą to całkowicie inaczej. Po pierwsze faworytem bukmacherów jest Tutarauli na którego wygraną kurs wynosi 1.43. Sporo natomiast można zarobić stawiając na zwycięstwo „Vegasa”, gdyż kurs na triumf Belga wynosi 2.83.

Wygląda na to, że wystawiając kursy bukmacherzy sugerowali się doświadczeniem obu zawodników gdyż Gruzin ma na koncie zdecydowanie więcej stoczonych pojedynków. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że Desmae wygrał dwie ostatnie walki w KSW przez poddania. Kurs na wygraną Donovana przez submission wynosi aż 8.00! Jest to zatem opcja, którą warto rozważyć bo jeśli Tutarauli nie ustrzeli Belga w pierwszych dwóch minutach to właśnie wygrana Desmae przez poddanie wydaje się być logicznym rozstrzygnięciem tej walki.

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę KSW 82 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gdzie obstawiać Desmae vs Tutarauli? Typy i kursy

Typy na walkę Przybysz vs Macek – KSW 82
Typy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82
Typy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82
Typy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82
Typy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

Walkę Desmae vs Tutarauli obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Sebastiana Przybysza, Bohdana Gnidko, czy Briana Hooia!

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 55 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> Oglądaj KSW 82 na żywo tutaj

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments