Przybysz Macek kursy typy KSW

Przybysz vs Macek – typy i kursy na KSW 82

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 maja 2023

Przedstawiamy typy i kursy bukmacherskie na co-main event gali KSW 82. Sebastian Przybysz i Filip Macek stoczą pojedynek w kategorii koguciej. Polak będzie chciał wygrać to starcie i wrócić do gry o pas mistrzowski. Jak wyglądają kursy na pojedynek Przybysz vs Macek?

Gala KSW 82 odbędzie się w sobotę 13 maja w warszawskim ATM Studio. W co-main evencie wydarzenia do okrągłej klatki federacji KSW wejdą Sebastian Przybysz i Filip Macek. Dla „Sebicia” będzie to pierwsza walka po utracie mistrzowskiego tytułu na rzecz Jakuba Wikłacza.

Przybysz vs Macek – kursy bukmacherskie

Kiedy federacja KSW ogłosiła, że do rozpiski gali KSW 82 dodano pojedynek Przybysza z Mackiem fani przyjęli te wieści z dużym zadowoleniem. Sebastian Przybysz na KSW 82 zmierzy się z weteranem ACA i Oktagon MMA!

Sebastian Przybysz to dobrze znany polskim fanom były mistrz federacji KSW natomiast Filip Macek ma na swoim koncie 12 walk stoczonych w organizacji Oktagon MMA oraz 7 pojedynków dla ACA. Specjalista parterowy zza naszej południowej granicy będzie zatem stanowił kolejne trudne wyzwanie dla fightera z Trójmiasta.

Kursy na walkę Przybysz vs Macek – KSW 82

Wielkim faworytem bukmacherów jest reprezentant Mighty Bulls Gdynia. Kurs na wygraną podopiecznego Grzegorza Jakubowskiego wynosi 1.27.

Kurs na wygraną Filipa Macka jest bardzo wysoki i wynosi, aż 3.77. Jeszcze lepiej wygląda to kiedy zdecydujemy się na postawienie na wygraną Czecha przez poddanie, wtedy kurs wynosi 7.00.

Wydaje się, że doświadczony Macek będzie pewny swych umiejętności parterowych i chętnie wda się w kulankę z Polakiem. Na macie może być jednak różnie, gdyż Przybysz także ma smykałkę do efektownych poddań. Może zatem warto zdecydować się na wybór opcji – walka zakończy się przez poddanie, na którą kurs wynosi 3.00.

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę KSW 82 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gdzie obstawiać Przybysz vs Macek? Typy i kursy

Typy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82
Typy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82
Typy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82
Typy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82
Typy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

Walkę Przybysz vs Macek obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Briana Hooia, Gracjana Szadzińskiego, czy Rafała Kijańczuka!

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 55 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> Oglądaj KSW 82 na żywo tutaj

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments