wypłaty armana tsarukyana i diego lopesa wstrzymane przez nsac

Pensje Tsarukyana i Lopesa za UFC 300 wstrzymane przez Komisję Sportową w Nevadzie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 kwietnia 2024

Komisja Sportowa Stanu Nevada zrobiła niemałego psikusa dwóm uczestnikom gali UFC 300. Komisarze postanowili wstrzymać wypłaty Armana Tsarukyana i Diego Lopesa.

Zarówno Arman Tsarukyan jak i Diego Lopes wygrali swoje walki na gali UFC 300. Tsarukyan pokonał po decyzji sędziów Charlesa Oliveirą natomiast Lopes szybko znokautował Sodiqa Yusuffa w pierwszej rundzie.

Mimo wygranych na gali w Las Vegas zawodnicy wciąż nie otrzymali wypłat za walki. Komisja Sportowa Stanu Nevada postanowiła wstrzymać pensje obu zawodników. Wszystko przez fakt, że obaj złamali reguły ustalone przez komisarzy.

Zawodnicy UFC będą musieli stawić się na przesłuchaniach w terminie wyznaczonym przez NSAC. Wypłata Armana Tsarukyana została wstrzymana przez to, że Ormianin wychodząc do walki zaatakował kibica.

Diego Lopes nie otrzymał jeszcze pensji przez to, że złamał obowiązujące zasady, które nie zezwalają na to by zawodnik opuścił octagon przed ogłoszeniem werdyktu. Lopes po wygranej w szale radości wyskoczył na obramowanie klatki przez co złamał przepisy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments