szef gromdy mocno o mięśniaku i masie video

Szef GROMDY mocno o Mięśniaku i Masie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 maja 2024

Szef organizacji GROMDA wypowiedział się w temacie ostatnich nagrań publikowanych wspólnie przez dwóch byłych gangsterów. Grabowski mocno skrytykował Mięśniaka i Masę.

Mariusz Grabowski szef organizacji GROMDA był gościem w studiu portalu FanSportu. Głównym tematem rozmowy była oczywiście zbliżająca się wielkimi krokami gala GROMDA 17: VABANK.

Pod koniec dyskusji rozmowa zeszła jednak na tematy pozasportowe kiedy dziennikarz Michał Tuszyński zacytował wypowiedź Marcina Różalskiego na temat Masy i spytał prezesa Grabowskiego co sądzi na ten temat.

Szef GROMDY mocno skrytykował Mięśniaka i Masę:

– To jest bardzo nieładne zachowanie. Bo nie ukrywajmy, że jeśli poszedłeś na współpracę, wydałeś swoich kolegów i chcesz udawać tego dobrego to się schowaj i siedź sobie cicho. No teraz widać, że panowie chcą żyć historiami. Ja nie wiem czy oni nie mają co innego w życiu do roboty. Wiadomo, że jeden sobie znalazł youtube, gdzie nakręca filmiki. Drugi zobaczył, że to jest płaszczyzna do promocji, żeby się wybielić.

– No teraz widać, że panowie chcą żyć historiami. Ja nie wiem czy oni nie mają co innego w życiu do roboty. Wracając do historii to jest zrobione tak żeby ten Masa funkcjonował, a ten kanał youtubowy Mięśniak Mięso, żeby też funkcjonował. Ja się dziwię, wiadomo że każdy zasługuje na drugą szansę ale w tym wypadku? Jaką drugą szansę!

Ruszyła sprzedaż PPV na galę GROMDA 17: VABANK. W walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia Don Diego vs Balboa 2. Wydarzenie tradycyjnie będzie można oglądać wyłącznie na GROMDA.tv.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments