agit kabayel znokautował franka sancheza brutalnymi ciosami na korpus video

Agit Kabayel znokautował Franka Sancheza brutalnymi ciosami na korpus! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 maja 2024

Frank Sanchez i Agit Kabayel zmierzyli się w eliminatorze do pasa WBC. Dwaj niepokonani zawodnicy kategorii ciężkiej walczyli o przepustkę do starcia z wygranym walki Fury vs Usyk.

Trwa wielka bokserska gala w Rijadzie. W eliminatorze do pasa WBC w kategorii ciężkiej zmierzyli się Frank Sanchez i Agit Kabayel. Stawką tej walki były również pasy WBC Continental Americas oraz WBO NABO. Wygrany pojedynku będzie musiał poczekać na rozstrzygnięcia w starciu Fury vs Usyk.

Transmisja z gali Fury vs Usyk jest dostępna wyłącznie na platformie streamingowej DAZN. PPV na galę kupisz tutaj  UZYSKAJ DOSTĘP

Sanchez – Kabayel: relacja

Sanchez zaznaczył przewagę dobrą kombinacją ciosów. Kubańczyk ładnie kąsał prostym. Kabayel atakuje korpus rywala. Dobra kombinacja prawy-lewy w wykonaniu Franka Sancheza. Kolejny atak Sancheza jednak Agit chowa się za gardą.

Bardzo dobra akcja Kabayela, który zamknął Sancheza w narożniku. Mocne ciosy Agita na żebra rywala. Sanchez odgryza się prostym. Mocny prawy sierpowy Kabayela. Kolejny dobry prawy Niemca. Solidna praca Kabayela w drugiej odsłonie.

Sporo klinczu. Nagły atak Sancheza pojedynczym ciosem. Frank Sanchez zwiększył tempo akcji. Kabayel jednak ładnie odgryzł się podbródkowym. Dobra kombinacja Agita Kabayela, prosty i sierpowy.

Lewy sierpowy i prawy z góry w wykonaniu Kabayela. Solidna kombinacja góra, dół ze strony Kabayela. Reprezentant Niemiec ustawia sobie rywala lewym prostym, a następnie atakuje korpus oponenta. Mocny prawy Sancheza.

Konsekwentna praca Kabayela. Agit zaskakuje Sancheza podbródkowym. Niemiec jest zdecydowanie aktywniejszy od Kubańczyka. Prawy sierpowy Kabayela. Kolejna dobra runda Kabayela.

Mocny cios Sancheza jednak Kabayel natychmiast spycha rywala do narożnika. Świetna seria ciosów Kabayela, dwa proste i dwa podbródki. Agit się rozkręca natomiast kubański „Flash” jest bezbarwny. Bardzo sprytna, metodyczna, a przede wszystkim skuteczna praca Kabayela.

Dobry cios Kabayela i wyraźnie odczuł te uderzenie Sanchez. Kubańczyk chciał klinczować jednak Niemiec ściągnął go do ziemi. Agit Kabayel trafia ciosem na korpus i Sanchez będzie liczony! Frank dał radę wstać i sędzia wznowił walkę. Kabayel szybko jednak doskoczył do rywala i zaczął wyprowadzać kolejne uderzenia na dół czym wysłał Sancheza ponownie na matę. Drugie liczenie i jest po walce! Agit Kabayel znokautował Franka Sancheza brutalnymi ciosami na korpus.


OGLĄDAJ USYK – FURY W PPV TUTAJ


Cena wynosi 89,99 złotych i zawiera również miesięczny dostęp do zawartości na platformie streamingowej, w tym także eventów bokserskich, gal MMA czy innych sportów na żywo!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments