Kacper Formela przed walką z Ahmedem Vilą na XTB KSW 94

Kacper Formela przed walką z Ahmedem Vilą na XTB KSW 94: „Zafunduję mu piekło na ziemi”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 maja 2024

Kacper Formela zadebiutuje w federacji KSW w najbliższą sobotę na gali XTB KSW 94. Były mistrz FEN zamierza postawić rywalowi twarde warunki.

W sobotę 11 maja, Kacper Formela (17-4) wejdzie po raz pierwszy do okrągłej klatki KSW. Były mistrz organizacji FEN legitymuje się doskonałą serią ośmiu kolejnych zwycięstw. Reprezentant Mighty Bulls Gdynia będzie mógł liczyć na XTB KSW 94 na gromki doping swoich kibiców.

W premierowej walce w KSW Formela zmierzy się z Bośniakiem Ahmedem Vilą. Polak docenia umiejętności zapaśnicze rywala jednak jest przekonany o tym, że poradzi sobie z rywalem w stójce.

– Ahmed Vila jest na pewno bardzo silny. Widać to było w trakcie jego walki z Łukaszem Charzewskim. Na pewno jednak nie ma lepszej stójki niż ja, więc jego głowa będzie bardzo mocno obita. Ma dobry parter i właśnie na jego umiejętności w tej płaszczyźnie będę musiał bardzo mocno uważać. Szybciej go jednak znokautuję niż on mnie sprowadzi na matę.

Kacper Formela zapowiada, że zafunduje rywalowi piekło na ziemi. „Polski Machida” chce dawać pojedynki, które na długo zapadną kibicom w pamięci.

– Chcę dawać jak najlepsze pojedynki, aby były wspominane przez lata. Chcę udowodnić, że Kacper Formela naprawdę jest w stanie namieszać w kategorii piórkowej. 11 maja w ERGO ARENIE zafunduję mojemu przeciwnikowi piekło na ziemi.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments