the rock rozpoczął treningi mma

The Rock rozpoczął treningi MMA! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 maja 2024

Dwayne Johnson aktor i zapaśnik rozpoczął treningi MMA. The Rock trenuje MMA ponieważ przygotowuje się do odegrania roli Marka Kerra w filmie Smashing Machine.

Dwayne Johnson zyskał wielką sławę dzięki startom w pro-wrestlingowej organizacji WWE. W Polsce większość osób kojarzy „The Rocka” głównie z filmów i seriali. Johnson grał w takich filmach jak: seria „Fast & Furious”, „G.I. Joe”, „Hercules„, „Baywatch”, „Jumanji”, „Rampage” czy „Skyscraper”.

Osoby lubujące bardziej zagłębić się w temat i spędzić więcej godzin przed ekranem znają The Rocka z roli Spencera Strasmore’a w serialu „Ballers” emitowanym przez HBO. Najmłodsi natomiast zapewne kojarzą Johnsona z filmu Disneya „Jungle Cruise”, z blockbustera „Black Adam” opartego na komiksach DC lub z gry Fortnite, gdzie Dwayne często podkłada głos.

Treningi MMA, które rozpoczął The Rock są także związane z przygotowaniami do nowej roli. Dwayne Johnson wcieli się w Marka Kerra, zawodnika który w 1997 roku wygrał łącznie siedem walk co pozwoliło mu na zdobycie tytułu Mistrza Świata Vale Tudo oraz wygranie dwóch turniejów UFC!

The Rock napisał w sieci:

– Pierwszy dzień obozu MMA. Przygotowania do filmu „Smashing Machine”. Uczę się codziennie, jest to bardzo ciężka, intensywna i motywująca praca w świecie sportów walki. Robię wszystko by wcielić się w osobę Marka Kerra, dwukrotnego zwycięzcy turniejów UFC, mistrza świata Vale Tudo.

– Znacie mnie, wiecie że zawsze pracuję ciężko jednak w przypadku tej roli zdałem sobie sprawę z tego, że muszę pracować i trenować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments