Brian Hooi przed KSW 82

Brian Hooi przed KSW 82: „Będę nawiedzał go w snach, aż stanę się jego koszmarem.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 maja 2023

Brian Hooi ma mocne przesłanie do Andrzeja Grzebyka przed galą KSW 82. Reprezentant Holandii zapowiada, że 13 maja w klatce federacji KSW będzie chciał urwać głowę rywala, a przed pojedynkiem będzie go nawiedzał w snach tak by stać się jego koszmarem.

Brian Hooi i Andrzej Grzebyk staną oko w oko na gali KSW 82 w warszawskim studiu telewizyjnym ATM. Znany z ulicznych i kibicowskich walk Hooi zmierzy się z Polakiem, który w jednej z ostatnich wypowiedzi zapowiadał mocną wojnę z zagranicznym fighterem. Andrzej Grzebyk przed KSW 82: „Zgotuję mu piekło, chcę zafundować mu ciężkie KO”

Teraz „HooiBooi”, dla którego będzie to czwarta walka w klatce KSW chce wejść Andrzejowi do głowy tak by stać się jego koszmarem. Hooi nie przebiera w słowach i mówi, że w klatce będzie chciał zabić rywala!

„Zawsze próbuję zabić przeciwników, urwać im głowy. Jeśli rywal mnie nie zabije, to będę wracał raz za razem. Będę nawiedzał go w snach, aż stanę się jego koszmarem. Andrzej jest showmanem. Niech robi, co chce, ale ostatecznie będzie musiał zmierzyć się w klatce, a tam nie będzie mógł nosić okularów przeciwsłonecznych i będzie musiał mi spojrzeć prosto w oczy. Dopilnuję tego, żeby tak się stało.”

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Brian Hooi przed KSW 82:

Co jeszcze przed galą w ATM Studio powiedział Hooi? Zawodnik jest bardzo zadowolony z zestawienia, a także zwraca uwagę na fakt, że trzeba zastąpić starą gwardię młodym pokoleniem:

„Myślę, że to świetne zestawienie. Wiem, że on jest całkiem popularny w Polsce. Obaj mamy zupełnie inną energię i zobaczycie, co z tego wyjdzie. Nawet jeśli on jest spoko gościem, to podpisał swój kontrakt. Z tego powodu traktuję to osobiście i sprawię, że za to zapłaci. Cały czas wypełnia mnie i otacza ta szalona energia. Moje występy znacznie się poprawiły. Myślę, że wnoszę do klatki energię, dramaturgię i emocje, których nie wnosił jeszcze żaden zawodnik przede mną. Pora na zmianę warty. Trzeba zastąpić starą gwardię nowymi ludźmi.”

źródło: oficjalna strona internetowa federacji KSW

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments