ruchała przed xtb ksw 94 patryk mi nie zagrozi

Ruchała przed XTB KSW 94: „Zrobiłem ogromny progres! Patryk nie może mi zagrozić”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 kwietnia 2024

Robert Ruchała wypowiedział się przed kolejnym starciem z Patrykiem Kaczmarczykiem. Ruchała uważa, że rywal mu nie zagrozi, gdyż wykonał ogromny progres.

Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk zmierzą się w rewanżowym pojedynku na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie. Ruchała jest niezwykle pewny siebie przed starciem, do którego dojdzie 11 maja.

– Uważam, że jestem tak przygotowany na Patryka, że nie widzę płaszczyzny, w której może mi zagrozić. W ciągu dziewięciu miesięcy zrobiłem ogromny progres i pokażę to 11 maja.

Zawodnicy spotkają się w klatce po raz trzeci. Pierwszy raz bili się jeszcze w czasach amatorskich, natomiast walka na KSW 94 będzie ich drugim pojedynkiem w okrągłej klatce KSW. W pierwszym starciu górą był Ruchała.

– Walczyliśmy z Patrykiem już dwa razy. W KSW biliśmy się pod koniec 2021 roku. W ponad dwa lata można zrobić ogromny progres i myślę, że ta walka będzie wyglądać całkowicie inaczej niż poprzednie starcie.

Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk stoczą pojedynek o tymczasowy pas KSW w kategorii piórkowej. Walkę Ruchała vs Kaczmarczyk możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Robert Ruchała
VS
Patryk Kaczmarczyk
1 1.55
2 2.47
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments